Tabliczki informacyjne dla siłowni. 

Zestaw tabliczek do oznaczeń poszczególnych pomieszczeń w w siłowni. Możliwość zakupu całego zestawu lub pojedynczych modeli. Po ówczesnym kontakcie zmiana wygrawerowanych napisów czy postaci na bardziej dostosowane do charakteru placówki.

Wykonana z płyty kompozytowej o grubości 3mm - Materiał typu sandwitch składający się z dwóch warstw aluminium z rdzeniem kompozytowym. Jest to najtrwalszy materiał w naszej ofercie, gwarantujący żywotność na przestrzeni minimum 7 lat! Bardzo sztywny znajdujący zastosowanie w najtrudniejszych warunkach. 

Produkt wykonany za pomocą precyzyjnego grawera laserowego - gwarantuje to estetycznie docięte krawędzie oraz bardzo czytelną zawartość tabliczek.

Tabliczki na siłownie

BF009
40,00 zł
Brutto
Wariant produktu

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Oszczędzasz
2 30% Do 24,00 zł
Ilość

 

Wszystkie transakcje internetowe realizowane są za pośrednictwem Przelewy24.pl. Certyfikowanej firmy, świadczącej najwyższej jakości usługi w swojej dziedzinie, której zaufało już miliony klientów.

 

Produkty wysyłane są w ciągu 5-7 dni roboczych. Czas dostawy produktów w zależności od wybranego przewoźnika do kilku (przeważnie 2) dni roboczych.

 

Zasady zwrotu opisane są w stopce w stronie "Zwroty i reklamacje".

Produkt został wykonany poprzez pocięcie płyty kompozytowej i wygrawerowanie zawartości przy pomocy precyzyjnego lasera.

Minimalna ilość zamówienia to już 1 sztuka!

Termin realizacji zamówienia od 5 do 7 dni roboczych.

Przy większych zamówieniach termin realizacji ustalany indywidualnie.

Grawerunek może zostać zmieniony na potrzeby klienta. W takim celu należy kontaktować się mailowo na adres kontakt@mark4u.pl.


Opis

Podłoże
Kompozyt
Grubość
3mm
Technika nadruku
Grawer laserowy
Funkcja
Informacyjna
Montaż
Taśma klejąca dwustronna

Specyficzne kody

Nie ma jeszcze opinii.

Powiązane produkty

16 innych produktów w tej samej kategorii: