zamów projekt

Folia samoprzylepna

Folia samoprzylepna

Folia samoprzylepna to sposób na reklamę, którą można umieścić dosłownie wszędzie. Przezroczysty, półprzezroczysty lub perforowany materiał idealnie nada się jako nośnik marketingowy na różnego rodzaju szyby, na przykład w samochodzie, na witrynie sklepowej czy w oknach budynku. Drukowanie na folii odbywa się z wykorzystaniem różnego typu materiałów, między innymi folii monomerycznej, odblaskowej, laminowanej czy dziurkowanej. Nasze gotowe produkty charakteryzuje wysoka dokładność grafiki oraz bardzo mocne nasycenie kolorów, dzięki czemu reklama jest dobrze widoczna i bardzo atrakcyjna dla odbiorcy.

Folia samoprzylepna jako nośnik reklamowy ma bardzo wiele zastosowań. Można naklejać ją zarówno na przedmioty nieprzezroczyste, jak i transparentne. Ponieważ jest elastyczna, doskonale dopasowuje się do kształtów wybranego obiektu i idealnie do niego przylega. Tego typu drukowanie nie odbiega również jakością grafiki od innych materiałów, co często może okazać się przeważającą zaletą takiej formy reklamy. Niektóre rodzaje naklejek foliowych pozwalają także na ich wielokrotne wykorzystanie, ponieważ pokrywane są klejem zachowującym swoje właściwości nawet po kilkakrotnym usunięciu. 

Wyróżnij się i postaw na druk na folii samoprzylepnej

Druk na folii samoprzylepnej może być dowolnie docinany, dzięki czemu jeszcze lepiej dopasuje się do wybranego obiektu. Przycinanie przeprowadzamy w sposób profesjonalny, zależnie od woli naszego klienta. Gotowe produkty mogą być pozostawione w formie rolek lub arkuszy, bądź też wycięte w dowolnej wielkości koła, prostokąty czy kwadraty. Zajmujemy się także precyzyjnym nacinaniem wybranego kształtu naklejek, dzięki czemu osoba zlecająca druk na folii samoprzylepnej nie musi już martwić się samodzielnym docinaniem materiału.

Zadrukowana folia samoprzylepna to idealny sposób, aby nanieść dowolny napis lub grafikę na karoserię samochodu, szklane witryny, gotowe tablice reklamowe czy szyldy. Dzięki temu, że można ją z łatwością usunąć, pozwala szybko zmodyfikować ofertę i przedstawić nowe treści na tym samym nośniku marketingowym. Charakteryzuje ją także trwałość i wysoka odporność na działanie czynników zewnętrznych, a dodatkowo może mieć również inne praktyczne właściwości, jak w przypadku folii odblaskowej. Druk na folii samoprzylepnej w naszej firmie wykonywany jest z wykorzystaniem najnowszej technologii i najlepszych materiałów, dzięki czemu jesteśmy w stanie osiągnąć efekt nie tylko zadowalający estetycznie, ale także bardzo wytrzymały na działanie czynników zewnętrznych. Ponadto, w ramach oferty wydruku zajmujemy się także profesjonalnym docinaniem naklejek na dowolny wymiar i każdy pożądany przez klienta kształt.