zamów projekt

Fototapeta

Fototapeta

Wykończenie i wystrój pomieszczeń to trudne zadanie. W wyjątkowych realizacjach aranżacji ścian wewnętrznych w pokoju czy biurze może pomóc dobrze dobrana i wykonana fototapeta. To sposób na stosunkowo szybką odmianę przestrzeni, nadanie jej charakteru. Produkty takie mogą być już gotowe, do wyboru z licznych wzorów dostępnych w naszej bazie. Ciekawym rozwiązaniem również będzie tapeta na zamówienie, o określonych przez klienta wzorach i właściwościach. Wśród tapet ze zdjęciami, wyjątkowo rzeczywistymi nadrukami czy grafikami wyróżnić można kilka rodzajów technologii, w jakich są one wykonane. To decyduje nie tylko o sposobie ich montażu, ale także miejscach, gdzie można takie fototapety na ścianę stosować.

Najpopularniejsze w użyciu są tapety foliowe, lateksowe oraz tapety winylowe. Te ostatnie są najtrwalsze i zwykle nieco droższe. Są dosyć uniwersalne, jeśli chodzi o miejsce montażu. Wyprodukowano je na flizelinowym podkładzie. Są również proste w klejeniu, a po związaniu tworzą gładką, paroprzepuszczalną powierzchnię, odporną również na nieco wyższe temperatury. Cechują się większą od fototapet lateksowych gramaturą, są zatem cięższe. Można je również w razie potrzeby w prosty sposób zdemontować. Wysokiej jakości nadruki wykonywane z użyciem profesjonalnych tuszy pozwalają na zapewnienie niezwykłej szczegółowości wzorów. Tapeta winylowa może być montowana również w łazience czy kuchni. To także świetny pomysł na ozdobienie ściany w biurze albo punkcie obsługi klienta w firmie. Odpowiednio spersonalizowany produkt pomoże w lepszym promowaniu marki i odbiorze firmy.

Wszechstronna tapeta samoprzylepna na zamówienie

Wygodna w użyciu tapeta samoprzylepna jest natomiast sposobem na szybkie remonty wnętrz dla osób nieobeznanych z kwestiami remontowymi. Tego typu produkt oprócz warstwy ozdobnej i nośnej posiada także warstwę klejącą. Przy jego montażu należy zwrócić uwagę na przygotowanie podłoża. Tylko oczyszczone, odkurzone i odtłuszczone powierzchnie we właściwy sposób będą mogły przyjąć klejenie tapety. Taki produkt stwarza jednak ciekawe możliwości aranżacji wnętrza, gdyż w prosty sposób można go umieścić nie tylko na ścianach, ale również meblach czy innych powierzchniach. Efektowna fototapeta pozwoli nadać pomieszczeniu wyjątkowego charakteru.

Wszystkie wydruki na oferowanych tapetach w użytkowaniu są bezwonne i bezpieczne. Wysokiej jakości wydruk jest wyjątkowo szczegółowy, a produkt zachowuje trwałość przy odpowiednim traktowaniu. Tapeta zamontowana w miejscach wyjątkowo narażonych na uszkodzenie może zostać dodatkowo zabezpieczona z użyciem odpowiedniego laminatu.