zamów projekt

Płótno canvas

Płótno canvas

Zachwyć wszystkich niezwykle spersonalizowanym prezentem lub przykuj uwagę dziesiątek klientów dzięki żywym i pełnym kolorów zdjęciom wydrukowanym na płótnie canvas. Drukowanie na płótnie ciągle należy do mało znanych technik, tymczasem pozwala osiągnąć niesamowity efekt i realistyczność zdjęcia. Specjalne podłoże - płótno canvas - tworzone jest z wysokiej jakości materiałów syntetycznych oraz naturalnych. Ma za zadanie wiernie imitować płótna malarskie, ale jednocześnie nadaje się do zadruku metodą inject. W naszym sklepie istnieje możliwość zaprojektowania swojego własnego płótna - wystarczy, że dostaniemy od ciebie zdjęcie i preferowane wymiary, a my zajmiemy się całą resztą!

Stylowy druk na płótnie typu canvas

Druk na płótnie to nowoczesna metoda cyfrowa otwierająca nowe możliwości w zakresie wystroju wnętrz oraz reklamy. Pozwala na pokrycie płótna wybranym zdjęciem. Nie jest istotne, czy przedstawia ono postać, krajobraz czy przedmiot. Zawsze zadbamy o to, by gotowy produkt zachował pełnię nasyconych kolorów. Druk na płótnie to także świetny pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Zabawne zdjęcie przedstawione w ogromnym wymiarze z pewnością zrobi wrażenie na obdarowywanej osobie. Płótno sprawdzi się na urodziny, imieniny oraz inne ważne uroczystości, np. chrzest czy komunię. W ten sposób można stworzyć niesamowicie sentymentalny upominek lub zachować na długo zabawne wspomnienia. Wszystko to w formacie i kolorach wybranych przez Ciebie. 

Płótno canvas zadrukowane wybranym przez Ciebie zdjęciem to również ciekawy pomysł na oryginalny wystrój wnętrza. W ten sposób to właśnie Ty możesz zostać projektantem i sam udekorować ściany własnego pokoju. Może być to wizja artystyczna. Można też zdecydować się na zwykłe rodzinne pamiątki. Duże wymiary i najwyższa jakość wydruku sprawią, że wszystko wyglądać będzie zachwycająco. Drukowanie na płótnie to zarazem nowa odsłona marketingu i reklamy. Płótna canvas imitują płótna malarskie, więc cechują się wysoką odpornością na zniszczenia, wilgoć i niesprzyjające warunki otoczenia. Kolory na nich wydrukowane są trwałe i na długo zachowują swoją głębię. W naszym sklepie posiadamy możliwość druku nawet bardzo dużych zdjęć, dzięki czemu możliwe jest stworzenie reklamy już z daleka przyciągającej wzrok klienta.

Podobne rozwiązania zdobywają popularność, gromadząc wokół siebie rzeszę wiernych fanów. Z naszą pomocą będziesz mógł cieszyć się niesamowitym efektem, jaki daje stworzenie zdjęcia w ogromnych wymiarach z zastosowaniem nowoczesnych technik i przez długi czas ciesz się efektem własnego projektu!