zamów projekt

Naklejki Magnetyczne

Naklejki Magnetyczne

Naklejki magnetyczne jako pomysł na reklamę

W dzisiejszych czasach poszukuje się coraz skuteczniejszych pomysłów na reklamowanie firmy. Zagęszczenie tradycyjnych plansz i banerów reklamowych jest tak duże, że treści informacyjno-promocyjne stały się nieczytelne i trudno zauważalne. Ciekawym sposobem i nośnikiem mobilnej reklamy, są specjalne naklejki magnetyczne, które całkowicie bezinwazyjnie można zamontować m. in. na karoserii samochodowej.

Wielokrotne przyklejanie i odklejanie magnetycznej naklejki

Niewątpliwą zaletą tego rodzaju reklamy, jest możliwość wielokrotnego przyklejania i odklejania, bez ryzyka uszkodzenia powierzchni lakieru. Najczęściej tego typu magnesy zawierające logotyp, dane kontaktowe lub ogólny opis działalności danej firmy, montowane są na bocznych drzwiach pojazdu. Materiał, z jakiego wykonuje się magnetyczne naklejki, jest bardzo elastyczny, przez co idealnie dopasowuje się i przylega do metalicznej powierzchni, nawet takiej, która posiada delikatne wypukłości. Reklama prezentuje się bardzo efektownie, tym bardziej, że może przybrać dowolny kształt, nie tylko klasycznego prostokąta. Siła magnesu jest na tyle duża, że reklama nie zmieni swojego położenia nawet podczas ekstremalnej jazdy i silnego strumienia powietrza, jaki opływa auto. Innowacyjna technologia, przy udziale której produkowane są magnetyczne naklejki, sprawia, że są one odporne na blaknięcie, a także wytrzymałe na oddziaływanie soli drogowej, różnych nieczystości oraz wszelkich warunków atmosferycznych. Odporność na niekorzystne czynniki zewnętrzne związana jest z zastosowaniem na powierzchni naklejki specjalnego, zabezpieczającego laminatu UV. Tusze wykorzystywane do wydruku dowolnego hasła czy grafiki na folii magnetycznej, charakteryzują się rewelacyjną trwałością i głębią kolorów. 

Zastosowanie naklejki magnetycznej

Naklejki magnetyczne z treściami promocyjnymi, montowanymi najczęściej na służbowych samochodach, stanowią skuteczną formę dynamicznej, mobilnej reklamy, która widoczna jest przez 24 godziny na dobę. Ten rodzaj reklamy cieszy się sporym powodzeniem wśród korporacji taksówkowych, terenowych przedstawicieli handlowych, szkół nauki jazdy, jak również ludzi prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą (np. agencji ubezpieczeniowi, instruktorzy sportowi itd.). Warto wspomnieć, iż sukcesywnie poszerza się pakiet możliwych zastosowań dla magnetycznych naklejek. Wykorzystuje się je bowiem także do produkcji gadżetów reklamowych (m. in. magnesów na lodówki), personalizacji sprzętu elektronicznego (np. etykiety/logo na laptopy) czy specjalnych tabliczek informacyjnych (np. ostrzegawczych bądź mini-kalendarzy).