zamów projekt

Tabliczki grawerowane

Tabliczki grawerowane

Tabliczki, plakietki to zazwyczaj pierwsza informacja na którą natrafia klient. Tabliczki znajdują się na drzwiach specjalistów w różnych dziedzinach i to na ich podstawie klient może wyrobić sobie pierwsze wrażenie na temat firmy, dlatego warto aby cechowały się najwyższą jakością i nienaganną  prezencją. Tabliczki grawerowane laserowo, a także pamiątkowe zawieszki do kluczy czy tabliczki upamiętniające ważne wydarzenia, to rzeczy, do których wymagane jest indywidualne podejście. Każdy taki produkt jest  jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny. Ważna jest aby skupić się na odpowiedniej jakości i precyzji wykonania, bo to od nich zależy jak będzie się prezentować dany produkt. Warto wybrać wytrzymałe materiały, odporne na różne czynniki zewnętrzne, co będzie wskazywać na najwyższą jakość produktu.

Tabliczki grawerowane - do oznaczenia biura i gabinetu

Grawerowania laserowe jest modną i nowoczesną techniką zdobienia. Wzory, wypalane za pomocą cienkiej wiązki lasera, która w bezdotykowy sposób wypala odpowiedni wzór na prawie każdej powierzchni, wzory są bardzo precyzyjne oraz trwałe i praktycznie niezniszczalne. Cienka wiązka lasera wypala na powierzchni przedmiotu określony wzór, który jest bardzo szczegółowy, dlatego tabliczki mogą mieć zarówno spore rozmiary jak i  na naprawdę małe powierzchnie, wszystko zależy od preferencji klienta. Dzięki technice wypalania laserem napisy czy inne wzory są odporne na ścieranie, środki chemiczne czy promieniowanie UV, dlatego cechują się niesamowitą trwałością. Metoda oprócz wyżej wymienionych zalet cieszy się również szybkim czasem działania, dlatego w kilka chwil można cieszyć się wymarzonym produktem. Warto wspomnieć, że tabliczki grawerowane laserem cechują się stosunkowo atrakcyjną ceną, ze względu na czas trwania tworzenia grawerunku oraz niewielkie koszty konserwacji samego lasera.

Tabliczki grawerowane laserem, czy inne gadżety ozdobione logiem firmy mogą stanowić drobny prezent dla klientów firmy, jako podziękowanie, a także dodatkową formę promocji. Grawerowanie laserem jest popularnym sposobem tworzenia użytkowych gadżetów. Za pomocą lasera nawet na niewielkich powierzchniach można tworzyć idealnie dokładne wzory, dodatkowo z perspektywy czasu, ekspozycja na promienie słoneczne, zmiany temperatury czy częste czyszczenie nie będzie wpływało na trwałość przedmiotu. Dzięki eleganckiemu designowi tabliczki grawerowane laserowo będą zdobić każde, najbardziej wyszukane wnętrze, dlatego warto wybrać taką formę zdobienia tabliczek i innych produktów, ciesząc się unikalnym wzorem.