Tabliczki na drzwi

Tabliczki na drzwi

Tabliczki na drzwi

Tabliczki na drzwi dostępne w naszej ofercie to doskonała forma oznaczenia pomieszczeń w budynku. Takie rozwiązanie wprowadzane jest coraz częściej nie tylko w publicznych, ale także prywatnych placówkach, w których znajdują się gabinety specjalistów, lekarzy lub też pokoje hotelowe, których numeracja jest bardzo ważna. Tabliczki na drzwi mogą zostać zamówione w formie koła, prostokąta lub dowolnej figury geometrycznej. Nasza firma stara się zaspokoić wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów. Tworzymy nasze produkty z prawdziwą pasją i zaangażowaniem, aby tak jak tabliczki z numerem domu, czy mieszkania przez wiele lat miały doskonały wygląd. 

Widoczne oznaczenia pomieszczeń i budynków

Produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu mogą być wykorzystywane przez wiele lat. Powłoki zabezpieczające chronią przed działaniem negatywnych czynników oraz wpływu czasu. W jakich celach wykorzystywane są takie rozwiązania? Tabliczki na drzwi służą do oznaczania numerów pomieszczeń lub też określania gabinetów specjalistów, czy pokoi hotelowych. Zazwyczaj mają one formę numerka lub numeru pokoju wraz z imieniem i nazwiskiem osoby, do której należy dany gabinet. Coraz większa liczba właścicieli prywatnych placówek, a także koordynatorów placówek publicznych dostrzega, jak ważne jest odpowiednie rozmieszczenie pokoi i ich numeracja by żadni petenci nie stracili czasu na długotrwałe poszukiwania i frustracje. Taka niewielka forma oznakowania może znacznie poprawić komunikację w danym miejscu. Oczywiście rozwiązanie to służy do numeracji nie tylko gabinetów lekarskich, ale także pomieszczeń w urzędach. Dlaczego warto stawiać na taką formę oznakowania? Tabliczki na drzwi oferowane przez naszą firmę to gwarancja jakości na długie lata. Staramy się, aby tworzone przez nas produkty przez wiele lat mogły być użytkowane bez żadnego uszczerbku. Wysoka jakość materiałów gwarantuje doskonały wygląd nawet w przypadku, kiedy tabliczka na drzwi umieszczona jest na zewnątrz domu i narażona jest na działanie szkodliwych czynników i substancji. 

Oferujemy tabliczki nad drzwi o różnych wymiarach, kolorach, a także napisach, dzięki czemu każdy Klient znajdzie najlepsze rozwiązanie dla siebie i miejsca, w którym tabliczka zawiśnie. Z jej montażem poradzą sobie nawet osoby, które nie są najlepsze w pracach manualnych. Wystarczy przytwierdzić tabliczkę za pomocą gwoździa lub specjalnych pasków i zaczepów, które umożliwiają wieszanie obrazów bez konieczności naruszania powłoki ścian. To bardzo dobre rozwiązanie!