zamów projekt

Papier firmowy i ozdobny

Papier firmowy i ozdobny

Właściciele dużych przedsiębiorstw, jak również niewielkich firm zawsze starają się dbać o dobry wizerunek. W korespondencji służbowej, kierowanej do kontrahentów, instytucji czy też klientów istotne jest pierwsze wrażenie. Choć wiele spraw załatwianych jest w sposób elektroniczny, poprzez komunikację drogą e-mail czy telefonicznie, nadal wysokiej jakości papier firmowy pozwala na uzyskanie miana profesjonalistów. Uzupełnienie go w estetyczne koperty sygnowane logiem przedsiębiorstwa to kolejny krok do podniesienia jakości tej tradycyjnej formy komunikacji. Podobnie dobrze dobrany papier ozdobny wykorzystywany przy drukowaniu może pozwolić na wzrost estetyki oraz funkcjonalności codziennej czy też okazjonalnej korespondencji prywatnej.

Papier ozdobny do druku - wyróżnij swoją markę

Rozwiązanie takie jak papier ozdobny do druku daje możliwość wydruku na przykład zaproszeń, podziękowań czy wierszy na gotowym estetycznym tle wysokiej jakości. Dzięki niemu nie ma konieczności posiadania kolorowej drukarki laserowej, by wydruki miały pożądany wygląd - wystarczy klasyczna drukarka spotykana w niemalże każdym domu. Dobry papier ozdobny na zaproszenia ma wyższą gramaturę niż tradycyjny papier do drukowania. Dostępna jest szeroka gama kolorów i wzorów papierów ozdobnych, które mogą posiadać subtelny nadruk. W ofercie znaleźć można również różne faktury papieru podnoszące jego atrakcyjność wizualną - lekki połysk, pełny mat, a także efekt ekskluzywnej skóry, zmrożonej powierzchni czy płótna. Wykonanie wyjątkowych, spersonalizowanych zaproszeń na uroczystości dzięki zakupowi odpowiednich materiałów staje się proste i szybkie. Zaproszenia na chrzciny, ślub czy wesele, podziękowania dla gości, okolicznościowe karty - tylko wyobraźnia może ograniczyć wykorzystanie tych produktów.

Personalizowany papier firmowy z kolei pozwala na zaoszczędzenie czasu i podniesienie jakości współpracy. Karty papieru mogą posiadać poddruk w formie znaku wodnego z logo czy danymi firmy. To również możliwość wydruku w marginesach kolorowej, szczegółowej stopki bądź nagłówka, by każda strona korespondencji była w pełni profesjonalna. Dobrej jakości papier ozdobny wykorzystywany jako firmowy sprawi, że nawet jeżeli pismo kierowane do klienta nie będzie dla niego dobrą wiadomością, to zapamięta on przede wszystkim pierwsze wrażenie estetycznej i profesjonalnej formy przekazu. W wyborze odpowiednich produktów papierniczych, ich personalizacji, jak i uzupełnieniu zamówienia w inne potrzebne gadżety i firmowe akcesoria może pomóc obsługa sklepu. Zapraszamy do kontaktu i złożenia zamówienia już dziś!