zamów projekt

Notesy

Notesy

Podręczne artykuły papiernicze są podstawą codziennej pracy w każdej firmie, niezależnie od branży. Warto wykorzystać tę regułę przydatności notatników dla pracowników, kontrahentów i klientów firmy, aby prezentować się profesjonalnie i elegancko. Gadżety biurowe tworzone na zamówienie takie jak notatniki z nadrukiem laserunkowymi lub grawerunkami są żywą reklamą działalności firmy i można je zaplanować jako podręczny nośnik informacji o naszej działalności. 

Notesy reklamowe zawierające dane kontaktowe, notesy z logo czy też notesy z nadrukiem podstawowej oferty nadają nie tylko na wyposażenie pracowników, zwłaszcza tych pracujących w działach bezpośredniej obsługi klienta, ale i mogą stanowić one doskonały bonus dla stałych klientów i kontrahentów. Notatniki firmowe będą w ten sposób pracować na naszą markę, nawet już po zakończeniu współpracy. Wszak dobry wizerunek utrwalony w pamięci procentuje kolejnymi zamówieniami i poleceniami naszych towarów lub usług kolejnym klientom. Notes firmowy może być być więc naprawdę skuteczną formą reklamy oddziałującej na pozytywne emocje, kojarzące się konkretną marką. I taki jest przecież psychologiczny sens gadżetów firmowych. 

Notatniki z nadrukiem dla Twojej firmy - sam decydujesz o ich formie graficznej 

Projektowanie notesów firmowych można powierzyć profesjonalnym grafikom lub samemu wykonać ich projekty. W wielu firmach organizuje się też obecnie wewnętrzne warsztaty inspiracyjne, w trakcie których pracownicy sami projektują gadżety, dobrze się przy tym bawiąc. Następnie tak zaprojektowane notesy reklamowe trafiają do obróbki poligraficznej i już gotowe prezentowane są na imprezach firmowych, przynosząc ogromną satysfakcję ich twórcą. Dla nieco mniej ambitnych pozostaje - równie skuteczna promocyjnie - usługa wykonania notatników firmowych przez specjalistów. Notesy z logo świetnie sprawdzają się także jako gadżety reklamowe podczas prezentacji na targach sprzedażowych, w trakcie konferencji lub szkoleń, słowem: wszędzie tam, gdzie wykonuje się szybkie notatki. Warto również podarować notes firmowy stałemu klientowi. Taki prezent nie tylko ucieszy samego obdarowanego, ale i trafi do obiegu w jego kręgu pracowników, promując markę firmową wszędzie tam, gdzie będzie on służył jako notatnik lub fiszka z wiadomością, zapiskami rozmowy telefonicznej lub jeszcze inaczej, w zależności od decyzji jego użytkownika. 

Notatniki reklamowe są niezwykle skutecznym gadżetem wizerunkowym, bowiem konieczność tworzenia spontanicznych notatek i zapisków przydatna jest naprawdę każdemu. Warto postawić więc na funkcjonalne i estetyczne notesy firmowe, zwłaszcza te z nadrukiem logo i danych kontaktowych.