zamów projekt

Naklejki z zabawną treścią

Naklejki z zabawną treścią

Naklejki śmieszne i okolicznościowe

Prezentowane w asortymencie śmieszne naklejki dają klientom pełną swobodę w wyrażaniu siebie! Estetycznie wykonane i dokładnie zaprojektowane nalepki doskonale sprawdzą się na wymagającej powierzchni samochodu lub na szklanej warstwie butelki. Dzięki nim przygotować można śmieszny prezent lub unikatowy gadżet, który przez długi czas nie straci swojej pierwotnej jakości. W ofercie posiadamy śmieszne naklejki na samochód, butelki z alkoholem, a także nalepki przywierające do powierzchni papierowych. Każda z nich stanowi starannie zaprojektowany wzór, na którego ostateczny wygląd wpływ ma kupujący. 

Śmieszne naklejki z własnym projektem

W asortymencie posiadamy duży wybór produktów. Nasze naklejki śmieszne wybierane są zarówno przy przygotowywaniu prezentów urodzinowych i jubileuszowych, jak również personalizowaniu posiadanych przedmiotów. Stabilnie przylegają one do powierzchni wykonanych ze szkła, czy metalu, będąc jednocześnie odporne na oddziaływanie promieni słonecznych. Dowolnie wybrane śmieszne naklejki na auto w swobodny sposób umieścić można na karoserii, nie martwiąc się o zachlapania, czy blaknięcie. Wysokiej jakości klej wykorzystany do produkcji naklejek stabilnie przyczepia je do wybranej powierzchni, chroniąc przed oderwaniem i nieestetycznym zawinięciem krawędzi. W ofercie posiadamy zarówno niewielkie naklejki, jak i produkty o większej powierzchni. 

Śmieszne naklejki na butelki

Wśród oferty znaleźć można także śmieszne naklejki na wódkę, których rozmiar dopasowany jest do etykiet na butelkach. Dzięki temu naklejkę bez trudu umieścić można na wybranym alkoholu, który stanowić ma prezent lub pamiątkę dla drugiej osoby lub prezent rozdawany w czasie wesela. Aplikacja naklejek z asortymentu jest niezwykle prosta i nie wymaga specjalnego przygotowywania powierzchni. Wystarczy, by była ona pozbawiona widocznych nieczystości, a naklejka przylegnie do niej w stabilny sposób. Nasze śmieszne naklejki kupić można w dowolnie wybranej ilości - na stronie prezentujemy okolicznościowe hasła, spośród których dokonać można zamówienia. Dbamy o dużą różnorodność, tak by niezależnie od okazji nasze naklejki zdobić mogły butelki z alkoholem lub samochody naszych klientów. Co ważne, nalepki z oferty są niezwykle proste w usunięciu, nie pozostawiają na powierzchni resztek kleju i nie rwą się na kawałki. Wysokiej jakości papier, na którym nadrukowane są wzory naklejek odpowiedzialny jest za solidność produktów. Ta gwarantuje, że spod naklejek nie prześwituje kolor danej powierzchni, tworząc wyraźny i jednolity wzór.+