zamów projekt

Linijki / zakładki

Linijki / zakładki

Zakładki do książek jako oryginalny gadżet reklamowy

Aby wyróżnić się wśród konkurencji warto sięgać po wysokiej jakości gadżety reklamowe - najlepiej spersonalizowane i ozdobione logo firmy lub hasłem reklamowym. Wiele osób kocha czytać, dlatego też poręczne zakładki do książek mogą idealnie pełnić rolę drobnego akcesorium reklamowego. Są również przydatne w czasie korzystania z kalendarzy książkowych, adresowników oraz przeglądania wydrukowanych dokumentów. Oferujemy bardzo szeroki wybór dostępnych wzorów i modeli. Na zamówienie klienta możemy stworzyć zarówno oryginalne oraz trwałe zakładki, jak również praktyczne linijki z wyraźnie zaznaczoną miarką. 

Zakładki papierowe do książek

Zakładki do książek papierowe to bardzo ciekawe, popularne, a jednocześnie bardzo proste gadżety reklamowe, które mogą być zastosowane jako najzwyklejsze linijki do książek czy chociażby wizytówki - jeśli umieścić na nich dane firmy. Ludzie mają niezwykłe pomysły na formę takiej zakładki. Mogą być one jednostronne i dwustronne. Najprostsze zakładki to klasyczne papierowe. Są one drukowane najczęściej na sztywnym, o wysokiej jakości papierze kredowym. Aby zwiększyć jakość i trwałość, można je dodatkowo zalaminować czyli po prostu zafoliować. Wykorzystuje się do tego folię błyszczącą lub matową. Do produkcji zakładek reklamowych można wykorzystać również papier ekologiczny z recyklingu. Jest to dziś bardzo modna i przyciągająca uwagę forma reklamy. Inny rodzaj zakładek to magnetyczne. Są one wykonane również z papieru lub polipropylenu. To gadżet bardzo nowoczesny i oryginalny więc na każdym kliencie zrobi duże wrażenie. Gotowy produkt może powstać przy wykorzystaniu materiałów różnego typu, dlatego zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów indywidualnego zamówienia. 

Zakładki i linijki do książek z własnym nadrukiem

Zakładka do książki magnetyczna jest poręczna, praktyczna i bardzo funkcjonalna. Różni się od zwykłej papierowej tym, że poprzez swoje przyciąganie nie wysuwa się poza książkę czy notatnik. Jest również zdecydowanie bardziej odporna na wszelkie uszkodzenia. Folia magnetyczna również może być laminowana w formie matowej lub z połyskiem. Reszta sukcesu tkwi w odpowiednim projekcie zakładki. Mogą być one dłuższe, krótsze, większe, mniejsze, różnorodnego kształtu. Na życzenie kupującego są przyozdobione, zapełnione  interesującym tekstem. Taki gadżet na pewno rzuci się w oczy klientowi, zwróci na siebie uwagę, a takie właśnie zadanie ma zakładka do książki jako gadżet reklamowy. Polecamy wysokiej jakości produkty reklamowe, które znakomicie przyczynią się do poprawy wizerunku marki oraz zwrócą uwagę potencjalnych kontrahentów.