zamów projekt

Stojaki reklamowe

Stojaki reklamowe

Stojaki na wizytówki i stojaki na ulotki to szansa na zwiększenie sprzedaży

Znakomicie rozwinięty rynek konkurencyjny skłania do większej aktywności marketingowej. Poszukiwane są profesjonalne a zarazem oryginalne rozwiązania, które przyciągną uwagę klienta. Wiele branż wdrożyło już najnowsze technologie, a na wyniki sprzedaży wpływ może mieć w dużej mierze sposób zaprezentowania oferty. Klienci bardzo często utożsamiają się z daną marką, dlatego warto zadbać o ciekawą ekspozycję, która umożliwi odbiorcom szczegółowe zapoznanie się z ofertą. Funkcjonalne stojaki reklamowe pozwalają na atrakcyjne wyeksponowanie ulotek oraz innych materiałów reklamowych. Różne warianty stylistyczne to wyjście naprzeciw oczekiwaniom klientów. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nowoczesne ekspozytory kształtują wizerunek marki i oddziałują na korzystne opinie wśród klientów. Stojaki reklamowe na ulotki umożliwiają jednostronne lub dwustronne rozmieszczenie materiałów promocyjnych, zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami oraz specyfiką branży. 

Oferowane przez nas stojaki na ulotki wyróżnia stabilna konstrukcja i wysoka estetyka

Mogą być wykorzystane w salonach sprzedaży, jako wyposażenie biur czy banków oraz innych miejsc użyteczności publicznej. Warto też zwrócić uwagę, że nowoczesny stojak na ulotki uwzględnia różne formaty materiałów reklamowych oraz sposób ich rozmieszczenia - pionowy lub poziomy. Ciekawym wariantem są kaskadowo ułożone kieszenie, które wyglądają bardzo oryginalnie i nowocześnie. Co ważne - innowacyjne stojaki przystosowane są do złożenia, co pozwala także na bezproblemowy i sprawny transport. Wykorzystanie wysokiej jakości materiałów i surowców pozwala na przygotowanie trwałych oraz wszechstronnych rozwiązań - idealnych dla wielu różnego typu przestrzeni. 

Szerokie wykorzystanie stojaków na ulotki

W naszej ofercie każdy klient dobierze również odpowiedni stojak na wizytówki, który jest niezastąpioną formą do prezentacji i rozpowszechniania wizytówek. Takie stojaki oferowane są w opcji pojedynczej lub kaskadowej, w zależności od potrzeb określonej instytucji. Estetyczne stojaki z oryginalnymi wizytówkami od razu skupiają uwagę każdego klienta czy partnera biznesowego. Nowatorskie wyposażenie świadczy o profesjonalizmie i podążaniu za aktualnymi trendami. Odpowiednia prezentacja oferty reklamowej to połowa sukcesu. W czasie różnego rodzaju prezentacji, targów - lub też na co dzień - do ustawienia na kontuarze w recepcji, znakomicie sprawdzą się uniwersalne stojaki reklamowe. Nasza oferta obejmuje artykuły dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach i szerokiej gamie wariantów.