Zakaz wstępu znak
Zakaz wstępu znak

Tabliczka informacyjna "ZAKAZ WSTĘPU" z przeznaczeniem dedykowanym na baseny, ale także sprawdzi się we wszystkich miejscach publicznych gdzie konieczna jest stosowna informacja, wykonana w kolorystyce typowo basenowej.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą całą ofertą na tabliczki basenowe.

Wymiary 40cm x 20cm.
Produkt precyzyjnie wycinany z estetycznego i wytrzymałego tworzywa jakim jest płyta HIPS. Nadruk wykonany jest nowoczesną technologią UV - wydruk jest wytrzymały na warunki atmosferyczne oraz bardzo estetyczny.

Tabliczka może zostać wykonana w zmienionej formie i treści - w tym celu skorzystaj z KREATORA TABLICZEK.

Prosty samodzielny montaż za pomocą taśmy dwustronnej.

Tabliczka Zakaz Wstępu

BA009
17,22 zł
Brutto
Ilość

 

Wszystkie transakcje internetowe realizowane są za pośrednictwem Przelewy24.pl. Certyfikowanej firmy, świadczącej najwyższej jakości usługi w swojej dziedzinie, której zaufało już miliony klientów.

 

Produkty wysyłane są w ciągu 5-7 dni roboczych. Czas dostawy produktów w zależności od wybranego przewoźnika do kilku (przeważnie 2) dni roboczych.

 

Zasady zwrotu opisane są w stopce w stronie "Zwroty i reklamacje".

Materiał z jakiego została wykonana to płyta HIPS o grubości 1.5mm - jest to estetyczny materiał, posiadający wysoką odporność na warunki atmosferyczne, stosowany powszechnie w reklamie oraz przemyśle jako materiał do produkcji tablic, opakowań, znaków itd. Zadruk w nowoczesnej technologi UV, gwarantuje bardzo wysoką trwałość i estetykę wydruku.  Nadruk UV jest to obecnie najnowocześniejsza forma druku jako jedyna gwarantująca trwałe nasycenie kolorów przez cały okres eksploatacji produktu.
Tabliczki wycinane przy pomocy precyzyjnego lasera. Nadruk wykonany w technologi druku UV - najnowocześniejsza technika druku, stosowana w przemyśle reklamowym. Zaletami druku UV jest wysoka estetyka wydruku nasycone kolory  oraz trwałość druku - jest on odporny na czynniki zewnętrzne takie jak promieniowanie ultrafioletowe (nie blaknie), wilgoć czy zmiany temperatur. 

Opis

Wymiar
40cm x 20cm
Podłoże
HIPS
Grubość
1,5mm
Technika nadruku
Nadruk UV
Montaż
Za pomocą taśmy klejącej, dwustronnej lub linek
Montaż
Taśma dwustronna
Zestaw zawiera
Tabliczka, taśma klejąca, dwustronna

Specyficzne kody

Nie ma jeszcze opinii.

Powiązane produkty

10 innych produktów w tej samej kategorii: