glebokosc_wody
glebokosc_wody
glebokosc

Tabliczka informacyjna "GŁĘBOKOŚĆ WODY" z przeznaczeniem na basen, wykonana w kolorystyce typowo basenowej.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą całą ofertą na tabliczki basenowe.

Wymiary tabliczki: 15cm x 15cm. 
Produkt precyzyjnie wycinany z estetycznego i wytrzymałego tworzywa jakim jest płyta HIPS. Nadruk wykonany jest nowoczesną technologią UV - wydruk jest wytrzymały na warunki atmosferyczne oraz bardzo estetyczny.

Tabliczka może zostać wykonana w zmienionej formie i treści - w tym celu skorzystaj z KREATORA TABLICZEK.

Prosty samodzielny montaż za pomocą taśmy dwustronnej.

Głębokość wody według indywidualnych wymagań - należy wypełnić pole w formularzu, w przypadku zamówienia większej ilości: ILOŚĆ TABLICZEK x GŁĘBOKOŚĆ WODY, ILOŚĆ TABLICZEK x GŁĘBOKOŚĆ WODY ...

Przykład: 2x 1,80, 2x 1,60, 4x 1,50.

Tabliczka z informacją - Głębokość basenu

BA006
22,00 zł
Brutto
Ilość

Ten produkt nie wstępuje w tej ilości, proszę wybrać mniejszą ilość.
loader
Pole jest wymagane
Uwagi do zamówienia
Min długość: 3
Max długość: 0
€26.88 za sztukę
 

Wszystkie transakcje internetowe realizowane są za pośrednictwem Przelewy24.pl. Certyfikowanej firmy, świadczącej najwyższej jakości usługi w swojej dziedzinie, której zaufało już miliony klientów.

 

Produkty wysyłane są w ciągu 5-7 dni roboczych. Czas dostawy produktów w zależności od wybranego przewoźnika do kilku (przeważnie 2) dni roboczych.

 

Zasady zwrotu opisane są w stopce w stronie "Zwroty i reklamacje".

Materiał z jakiego została wykonana to płyta HIPS o grubości 1.5mm - jest to estetyczny materiał, posiadający wysoką odporność na warunki atmosferyczne, stosowany powszechnie w reklamie oraz przemyśle jako materiał do produkcji tablic, opakowań, znaków itd. Zadruk w nowoczesnej technologi UV, gwarantuje bardzo wysoką trwałość i estetykę wydruku.  Nadruk UV jest to obecnie najnowocześniejsza forma druku jako jedyna gwarantująca trwałe nasycenie kolorów przez cały okres eksploatacji produktu.
Tabliczki wycinane przy pomocy precyzyjnego lasera. Nadruk wykonany w technologi druku UV - najnowocześniejsza technika druku, stosowana w przemyśle reklamowym. Zaletami druku UV jest wysoka estetyka wydruku nasycone kolory  oraz trwałość druku - jest on odporny na czynniki zewnętrzne takie jak promieniowanie ultrafioletowe (nie blaknie), wilgoć czy zmiany temperatur. 

Opis

Wymiar
15cm x 15cm
Podłoże
PVC
Uszlachetnienie
Laminat blysk
Funkcja
Informacja
Montaż
Taśma klejąca dwustronna
Zestaw zawiera
Tabliczka, taśma montażowa

Specyficzne kody

Nie ma jeszcze opinii.

Powiązane produkty

9 innych produktów w tej samej kategorii: