Tabliczka informacyjna "ZAKAZ SKAKANIA" z przeznaczeniem na basen, wykonana w kolorystyce typowo basenowej.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą całą ofertą na tabliczki basenowe.

Wymiary 25cm x 30cm.
Produkt precyzyjnie wycinany z estetycznego i wytrzymałego tworzywa jakim jest płyta HIPS. Nadruk wykonany jest nowoczesną technologią UV - wydruk jest wytrzymały na warunki atmosferyczne oraz bardzo estetyczny.

Tabliczka może zostać wykonana w zmienionej formie i treści - w tym celu skorzystaj z KREATORA TABLICZEK.

Prosty samodzielny montaż za pomocą taśmy dwustronnej.

Basen - "Zakaz skakania" - Tabliczka

BA005
33,75 zł
Brutto
Ilość

 

Wszystkie transakcje internetowe realizowane są za pośrednictwem Przelewy24.pl. Certyfikowanej firmy, świadczącej najwyższej jakości usługi w swojej dziedzinie, której zaufało już miliony klientów.

 

Produkty wysyłane są w ciągu 5-7 dni roboczych. Czas dostawy produktów w zależności od wybranego przewoźnika do kilku (przeważnie 2) dni roboczych.

 

Zasady zwrotu opisane są w stopce w stronie "Zwroty i reklamacje".

Materiał z jakiego została wykonana to płyta HIPS o grubości 1.5mm - jest to estetyczny materiał, posiadający wysoką odporność na warunki atmosferyczne, stosowany powszechnie w reklamie oraz przemyśle jako materiał do produkcji tablic, opakowań, znaków itd. Zadruk w nowoczesnej technologi UV, gwarantuje bardzo wysoką trwałość i estetykę wydruku.  Nadruk UV jest to obecnie najnowocześniejsza forma druku jako jedyna gwarantująca trwałe nasycenie kolorów przez cały okres eksploatacji produktu.
Tabliczki wycinane przy pomocy precyzyjnego lasera. Nadruk wykonany w technologi druku UV - najnowocześniejsza technika druku, stosowana w przemyśle reklamowym. Zaletami druku UV jest wysoka estetyka wydruku nasycone kolory  oraz trwałość druku - jest on odporny na czynniki zewnętrzne takie jak promieniowanie ultrafioletowe (nie blaknie), wilgoć czy zmiany temperatur. 

Opis

Wymiar
25cm x 30cm
Podłoże
PVC
Grubość
2mm
Funkcja
Informacja, zakaz
Zestaw zawiera
Tabliczka, taśma montażowa

Specyficzne kody

Nie ma jeszcze opinii.

Powiązane produkty

10 innych produktów w tej samej kategorii: