Kierujące pieszych

Kierujące pieszych

Naklejki do kierowania pieszymi

Naklejki do kierowania pieszymi można zamawiać na specjalne zamówienie, dzięki czemu mogą w pełni spełniać potrzeby każdego klienta. Bardzo często zamawiane są  przez przedstawicieli zarządów dróg miejskich, władz miasta oraz kierowników budów. Naklejki tworzone są przy wykorzystaniu najlepszych materiałów, odbijających światło, aby były czytelne w każdych warunkach. Przekaz znaków jest jasny i w pełni czytelny dzięki czemu osobie piesze dokładnie wiedzą, jaka część chodnika lub budynku jest wyłączona z użytku, a także jak dostać się w dane miejsce. Naklejki do kierowania pieszych zdają egzamin w przypadku prac budowlanych, remontów oraz utrudnień, wskazując gdzie tymczasowo przeniesione są dane punkty. Stosowanie podobnych rozwiązań zauważalnie pomaga w zachowaniu porządku oraz bezpieczeństwa, dbając również o komfort pieszych.

Bezpieczeństwo i czytelna informacja dla pieszych 

Naklejki do kierowania pieszych są w głównej mierze stosowane w pobliżu dróg i jezdni. Dzięki temu można jasno ostrzec przed zagrożeniem związanym z prowadzonymi pracami albo usprawnić poruszanie się przechodniów. bardzo często chodzi o informację dotyczącą tego, która droga jest zamknięta lub gdzie znajduje się przejście dla pieszych. W zależności od potrzeb można zaopatrzyć się w naklejkę przedstawiającą odpowiedni znak. Takie działania umożliwiają obniżenie odsetka groźnych wypadków z udziałem osób poruszających się pieszo - również dlatego, że sprawdza się niezależnie od warunków pogodowych, pory roku czy zaawansowania danych prac w pobliżu chodnika. Naklejki są trwałe i odporne na wilgoć. 

Naklejki do kierowania pieszych na ulicy

Naklejki do kierowania pieszymi można stosować zgodnie z ich przeznaczeniem, albo też wybrać je dla celów humorystycznych np. do pokoju nastolatka. Rodzaj zastosowanej folii pozwala na stworzenie informacji na jaskrawym tle, która nie traci z czasem na intensywności kolorów czy czytelności druku. Proponowane przez nas produkty wyróżnia odporność na ścieranie, a także brak podatności na wahania temperatur czy promieniowanie UV. Pozostają funkcjonalne w każdych warunkach, przez cały rok, dzięki czemu mogą skutecznie poinformować o zakłóceniach w standardowym ruchu w pobliżu budynków czy na drodze. Dobierając naklejki warto także pomyśleć o ich odpowiednim rozmieszczeniu w najważniejszych punktach, które wymagają oznaczeń. Dzięki temu minimalizuje się możliwość popełnienia wykroczeń przez pieszych - nawet tych nieświadomych, które nadal mogą stanowić zagrożenie dla innych uczestników ruchu.