Foto ramki

Foto ramki

Fotoramki królują na weselach

Jak się dobrze bawić, zintegrować grupę szkolną lub wypromować swój firmowy produkt? Fotoramka Instagram z PCV tworzona na prywatne zamówienie to najlepszy sposób. Imitacja ramki może dotyczyć też Facebooka czy Youtube - jest popularna na urodzinach, wieczorach panieńskich, zorganizowanych spotkaniach dla pracowników, zakończeniach roku szkolnego, festiwalach muzycznych i filmowych oraz innych okolicznościowych wydarzeniach. Wśród klientów naszego sklepu króluje też fotoramka wesele - Im bardziej spersonalizowana, tym lepiej!

Fotoramka na urodziny koleżanki lub przyjaciółki

Fotoramka będzie nie tylko niespodzianką, ale i wstępem do świetnej imprezy. Wiek nie ma żadnego znaczenia, choć popularność zyskuje fotoramka na 18. Ten jeden raz w życiu świętuje się wejście w pełnoletniość i rozpoczęcie nowego etapu - dorosłej drogi życia. Fotoramka Facebook uwieczni te chwile i zapewni gościom unikatowy, pamiątkowy materiał z imprezy. Z tego względu fotoramkę projektuje często sam gospodarz wydarzenia. Gadżet może być jednocześnie prezentem dla każdego - np. fotoramka Youtube to idealny prezent dla dwojga, nie tylko w kontekście ślubu, ale też na świętowanie prywatnych rocznic - od pierwszego poznania, przez pierwszy pocałunek, po pierwsze wspólne wyjazdy. Dzięki sesji zdjęciowej z fotoramką, obdarowani poczują się jak liderzy kanału filmowego, trafiającego do mas!

Zwykłe robienie pozowanych zdjęć nie jest już tak intrygujące jak wykorzystanie fotoramek z PCV. Gadżet jest zawsze przygotowywany na konkretne zamówienie - może na nim być dowolne logo firmy lub np. zdjęcie profilowe z autentycznego konta na kanałach mediów społecznościowych. Zamawiając gadżet, personalizujemy wszystkie dane znajdujące się na zamówieniu - ilość polubień, hasztagi, nagłówek, dodatkowe napisy, wzory i inne elementy. Dzięki temu każdy klient otrzymuje fotoramkę dopasowaną do własnych preferencji i okoliczności - właśnie stąd rodzi się satysfakcja i dobra zabawa. Wszystkie nadruki mają wysoką, czytelną jakość.

Foto ramki społecznościowe

Foto ramka Instagram wraz z innymi social media, to hit ostatnich lat, modna praktyka i uniwersalny pomysł na każde spotkanie rodzinne i towarzyskie. Wielu gości nie przepada za pozowaniem do aparatu, ale fotoramki łamią dystans, rozluźniają atmosferę i często wywołują dużo śmiechu. Dzięki temu można poczuć się swobodniej, a na zdjęciu wyjść naturalniej. Fotoramki można wykorzystać zarówno w zamkniętych lokalach, jak i w plenerze, dlatego chętnie sięgają po nie także organizatorzy miejskich, wakacyjnych imprez lokalnych.