zamów projekt

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze to jednocześnie skuteczna forma reklamy oraz źródło cennych informacji. Z tego powodu materiały promocyjne tego rodzaju znajdują bardzo szerokie zastosowanie. Wykorzystywane są powszechnie w dużych centrach handlowych, sklepach różnej wielkości, biurowcach, lokalach gastronomicznych i usługowych itd. Są nieocenione podczas eventów, imprez targowych, wystaw czy konferencji.

Na rynku obecnych jest wiele rodzajów systemów wystawienniczych. Jednymi z popularniejszych gadżetów są niewątpliwie rollupy reklamowe. To kasety rolujące wykonane z wytrzymałego aluminium, na których umieszcza się wybraną wcześniej grafikę. Stojaki reklamowe tego typu stanowią idealne dopełnienie wielu kampanii promocyjnych. Rollupy bywają też stałym nośnikiem reklamy, gdy ustawione są przed lokalem. Czasem pełnią swoją funkcję jedynie chwilowo np. podczas pokazu czy imprezy targowej. Podstawowym atutem rollupów jest ich niewielka waga i mobilność - łatwo można je przenosić z miejsca na miejsce. Ścianka reklamowa od klasycznego rollupu różni się głównie wielkością. Wykonuje się ją ponadto często z innych materiałów. Ścianki reklamowe bywają różne - wklęsłe, wypukłe, płaskie, zaokrąglone, wyposażone w światła LED itd. Sprawdzają się przede wszystkim na różnego rodzaju targach, eventach promocyjnych, gdzie stanowią tło prezentacji firmy. Umieszcza się na nich na ogół najważniejsze informacja na temat danego przedsiębiorstwa, usługi bądź produktu. Z kolei wspomniane stoisko degustacyjne to stoisko wyposażone w ladę, często z nadrukiem firmowym, przy którym częstuje się klientów danym produktem. Z takimi punktami spotkać się można przede wszystkim w supermarketach i galeriach handlowych.

Na tym oferta systemów wystawienniczych oczywiście się nie kończy. Warto jeszcze wymienić potykacze reklamowe, stojaki na ulotki czy tabliczki wszelkiego rodzaju. Potykacz reklamowy to stojak, na którego obu stronach umieszczona jest oferta danego lokalu, firmy itd. Najczęściej z tego typu produktami spotkać się można przed lokalami usługowymi - kawiarniami, restauracjami, salonami fryzjerskimi itd. Stojak na ulotki, jak sama nazwa wskazuje, przeznaczony jest do umieszczenia ulotek reklamowych. Tego typu systemy wykorzystywane są podczas imprez targowych i innych eventów. Czasem ustawia się je też w holu firmy, tak aby każdy miał dostęp do informacji promocyjnych. Systemy wystawiennicze to rozbudowana forma reklamy, która cały czas cieszy się sporą popularnością. Ich głównym atutem jest uniwersalność oraz możliwość dopasowania do własnych potrzeb.