zamów projekt

Medale

Medale

Medale na zamówienie będą świetną pamiątką, a także uhonorowaniem za zajęcie zaszczytnych miejsc oraz udział w konkursach i zawodach. Duży wybór wzorów i szybka realizacja to domena naszej firmy. Medal wykonany na indywidualne zamówienie to doskonała pamiątka, którą zachować można na lata, by po upływie czasu nostalgicznie wrócić do wspomnień. Realizujemy wiele zamówień dotyczących szkolnych konkursów, ale także zawodów sportowych i innych wydarzeń. Medale wykorzystywane są przede wszystkim właśnie w celu uhonorowania, lecz ich zastosowanie może być znacznie szersze. Doskonałym pomysłem może okazać się na przykład podarowanie go bliskiej osobie w ramach wdzięczności, czy nawet żartu. Możliwość wygrawerowania na nim treści daje duże pole manewru w tym zakresie. Często wykonujemy medale z zabawnymi zwrotami, cytatami, czy tytułami, takimi jak ''Medal dla najlepszego taty'', czy ''I miejsce w konkursie na najlepszą babcię''. Jest to więc świetny, a przede wszystkim oryginalny pomysł na prezent. 

Medale na zamówienie w różnorodnych wzorach

Nasza firma dysponuje szerokim wyborem formatów oraz wzorów. Wykonujemy także medale na zamówienie tworzone według projektu klienta. Z przyjemnością dopasowujemy koncepcje oraz estetykę produktu do potrzeb indywidualnych. Tym samym dokonując zamówienia w naszym sklepie, można wybrać medal o dowolnej wielkości, kształcie, czy kolorze. Stawiamy przede wszystkim na estetykę oraz jakość wykonania. Dlatego też uważamy, że medale z plexi to najlepszy wybór. Jest to materiał konstrukcyjny, który z łatwością poddaje się obróbce. Charakteryzuje się także trwałością oraz lekkością. Jest więc w pełni bezpieczny i medal z niego wykonany wręczyć można także przedszkolakom. 

Plexi jest przezroczyste i w swej prezencji przypomina szkło. Medale z plexi wyglądają więc bardzo elegancko. Materiał ten świetnie prezentuje się zarówno sam w sobie, jak i po pomalowaniu. Dzięki wysokiej jakości tuszom i barwnikom możemy wykonać medale o dowolnej barwie oraz wzorach. Ponadto tworzywo to daje możliwość tworzenia wolnych przestrzeni, co może nadać medalowi jeszcze więcej klasy i oryginalnego designu. 

Dysponujemy możliwością wykonania wysokiej jakości grawerów na medalach. Nanoszone treści ustalane zostają w sposób indywidualny podczas procesu, jakim jest zamawianie medali przez klienta. Grawerujemy zarówno treść pisaną, jak i różnego rodzaju grafiki. Dzięki temu każdy może nadać medalom indywidualny charakter. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Duży wybór oraz wysokiej jakości produkty z pewnością sprawią, że każdy wybierze idealny medal na dowolną okoliczność.