zamów projekt

Dekoracje

Dekoracje

Dekoracje grawerowane

Grawerowane plakietki ze sklejki są świetnym pomysłem dla każdego, kto szuka nowych rozwiązań i ceni sobie ekologiczne materiały. Dekoracje grawerowane można wykorzystać jako dodatek do prezentu, zamiennik do tradycyjnego oznaczenia cen produktów w sklepie lub nawet jako niebanalną wizytówkę swoją bądź firmy. Do nanoszenia treści na etykietki używamy techniki laserowej, dzięki czemu umieścić możemy na nich dowolne treści oraz wzory. 

Szeroki zakres zastosowania dekoracji grawerowanych

Największą zaletą plakietek drewnianych, jest to, że zakres ich zastosowania jest bardzo szeroki. Dekoracje grawerowane świetnie sprawdzą się w kontekście reklamowym i podniosą zainteresowanie klientów produktami. Bardzo często, można zauważyć, że na wielu produktach typowo ekologicznych i regionalnych, etykiety i zawieszki do nich dołączone, są wykonane właśnie ze sklejki, co podnosi ich autentyczność. Materiał ten pozwala na naniesienie na niego nazwy produktu oraz logo firmy, co przyciągnie z pewnością wzrok wielu osób. Dekoracje grawerowane mogą również z powodzeniem zastąpić tradycyjne metki, czy oznaczenia cenowe. Dzięki temu sprzedawany towar będzie wyglądał znacznie ciekawiej. Etykiety drewniane z grawerem mogą również świetnie służyć jako wizytówka na drzwi, czy biurko, ale sprawdzą się też jako klasyczna karta wizytowa, na której znajdą się nasze dane kontaktowe oraz logo firmy. Jest to świetny sposób na dopełnienie wizerunku działalności. 

Etykiety oraz dekoracje grawerowane

Sklejka, czyli materiał, z którego wykonujemy etykiety oraz plakietki, składa się z co najmniej trzech warstw drewna, które łączy się ze sobą poprzez sklejenie krzyżujących się cienkich warstw. Po tym zabiegu dociskane są  pod kątem 90 stopni. Sklejki wytwarzane są z wielu gatunków drewna, przede wszystkim z brzozy, buku oraz sosny. Jest to materiał wytrzymały i twardy, więc sprawdza się świetnie w przypadku wielu zastosowań. Dekoracje grawerowane tworzymy za pomocą lasera, dzięki czemu treść oraz grafika są trwałe i w przeciwieństwie do klasycznych nadruków, odporne na ścieranie oraz mycie. Cięcie laserowe pozwala na bardzo precyzyjne odwzorowanie każdego wzoru, dzięki czemu, mamy możliwość wykonania produktu z dużą dbałością o szczegóły, nawet w przypadku skomplikowanych grafik oraz czcionek. Etykiety oraz dekoracje grawerowane są więc świetnym produktem dla każdego, kto ceni sobie wykorzystywanie surowców naturalnych, które nie stracą przy tym swej solidności oraz trwałości. Używanie drewnianych plakietek jest świetnym narzędziem reklamowym, a szczególnie zwróci uwagę klientów, dla których ważna jest ekologia.