zamów projekt

Zegary

Zegary

Zegary ścienne zadrukowane lub grawerowane według projektu klienta

Nigdy wcześniej kwestia czasu nie była tak istotna dla człowieka jak współcześnie. Doskonale wiedzą o tym osoby pochłonięte pracą i rozmaitymi, interesującymi zajęciami. Żyjemy w epoce działania i często brakuje nam doby na zrealizowanie wszystkich codziennych zadań. Nawet nie zdajemy sobie zapewne sprawy z tego, jak często kontrolujemy czas w przeciągu całego dnia. Wynalazki techniczne ostatnich lat pozwalają na niemal bezproblemowe monitorowanie godziny. Godzina wyświetla się na ekranie komputera, laptopa, czy też smartfona. Gdy jednak w pomieszczeniu na ścianie jest zegar większość z nas w celu sprawdzenia godziny automatycznie spogląda właśnie na niego. Z tego właśnie względu zegary ścienne stały się wszechobecnym, współczesnym narzędziem nowoczesnego marketingu

Zegary nadające się jako nieszablonowa ozdoba ścienna i prezent okolicznościowy

W naszej ofercie prezentujemy zegar ścienny z własnym nadrukiem, którym może być na przykład nazwa lub logo firmy. Tego typu zegar ścienny jest idealnym, coraz bardziej popularnym wśród firm gadżetem reklamowym, który ma znaczący wpływ na promowanie marki oraz jej rozpoznawalność. Tym samym zegar ścienny z nadrukiem ostatecznie przyczynia się do wzrostu sprzedaży. Oferowany przez nas zegar z własnym nadrukiem jest wykonany z materiałów o bardzo wysokiej jakości przez co jest produktem niezwykle trwałym i wytrzymałym. Wybrany nadruk jest eksponowany na tarczy produktu w doskonale widocznym miejscu i bezwiednie przyciąga uwagę każdej osoby spoglądającej na zegar. Na tym właśnie polega istota perfekcyjnego marketingu! Zegar ścienny z własnym nadrukiem jest także doskonałym elementem dekoracyjnym w każdym mieszkaniu i w zależności od charakteru nadruku często także ozdobą, która potrafi przywoływać miłe wspomnienia. Z powodzeniem może on ozdobić ściany salonu, sypialni, przedpokoju lub pokoju dziecięcego. Trendem jest obecnie także ozdabianie zegarami ścian w łazienkach oraz kuchniach. W pokojach dziecięcych najbardziej doceniany jest zegar ścienny z nadrukiem imion dzieci. Tego rodzaju zegary zachęcają także dzieci do nauki odczytywania godziny w sposób tradycyjny. Współcześnie w obliczu szeroko rozpowszechnionego, elektronicznego sposobu prezentowania godziny, konwencjonalne ścienne zegary pełnią nieprzecenioną rolę edukacyjną. 

Zegary ścienne z własnym nadrukiem

Zegar z własnym nadrukiem jest także bardzo oryginalnym i jedynym w swoim rodzaju pomysłem na prezent. W ten sposób możemy wykazać się niestandardowością i co najważniejsze nadać prezentowi bardzo dziś pożądany, osobisty charakter. Taki upominek z pewnością zostanie przez obdarowanego wielce doceniony i na stałe zagości na ścianie w wyeksponowanym miejscu.