zamów projekt

DOMING

DOMING

Doming - naklejki żywiczne

Jedną z niezwykle efektownych metod na zaprezentowanie logo firmy jest zdobywający coraz większą popularność doming. Ta technologia pozwala na uzyskanie trójwymiarowego efektu przy tworzeniu naklejek firmowych, jest świetnym zabiegiem marketingowym, który przyciąga wzrok i jest atrakcyjny wizualnie, przy jednoczesnej trwałości i wytrzymałości produktu.

Doming polega na pokryciu zadrukowanej cyfrowo naklejki warstwą żywicy poliuretanowej i utwardzeniu jej przy pomocy promieni UV. Dzięki temu można uzyskać wypukłe, efektowne pokrycie, które jednocześnie znacznie zwiększa trwałość naklejki. Poliuretan jest materiałem, który nie żółknie oraz zachowuje swoją elastyczność, przez co nie ulega kruszeniu, nawet pod wpływem upływu czasu. Druk pod żywicą jest chroniony przed uszkodzeniami i zarysowaniami, a także przed różnego rodzaju czynnikami atmosferycznymi oraz chemicznymi, zachowując wyrazistość i intensywność kolorów.

Naklejki żywiczne na zamówienie

W kategorii oferujemy tworzone na zamówienie, wysokojakościowe naklejki żywiczne produkowane w technologii domingu. Mogą być wykonywane w różnych kształtach i przylegają do różnego rodzaju powierzchni. Stosujemy wiążący, wytrzymały klej, dzięki czemu mocowanie naklejek jest trwałe a produkt nie odchodzi od powierzchni. Metoda domingu sprawdza się w przypadku oznakowywania firmowych gadżetów reklamowych, które są popularnym i niezwykle skutecznym zabiegiem marketingowym. Są one żywą, mobilną reklamą usług oraz umożliwiają budowanie jednolitej identyfikacji wizerunkowej firmy, dzięki czemu logo oraz produkty stają się rozpoznawalne i przyciągają uwagę potencjalnego klienta. Naklejki żywiczne można również umieszczać na sprzętach AGD i RTV, w różnego rodzaju branżach, w tym również przy oznaczaniu produktów wysokojakościowych, ekskluzywnych. Produkty wykonane w technologii domingu mogą być stosowane na obiektach użytkowanych zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz, dzięki odporności nadruku na warunki środowiskowe, w tym temperatury oraz wilgoć. Produkty są starannie wykonane i wykończone z najwyższą dbałością o najdrobniejsze szczegóły.

Gwarantujemy kompleksową i profesjonalną obsługę klienta, służymy doradztwem w zakresie doboru kształtu produktu oraz jego właściwości w zależności od przeznaczenia i umiejscowienia. Odpowiemy na każde pytanie lub wątpliwość. Nasze doświadczenie owocuje rzeszą zadowolonych klientów oraz licznymi pozytywnymi opiniami. Zamówienia realizowane są szybko i sprawnie, cenimy czas oraz zadowolenie naszych kontrahentów. Serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia.