Tabliczki informacyjne - Oznaczenia dla basenów / kąpielisk

Tabliczki z informacjami i zakazami. Wymiary 21cm x 7,7cm.
Produkt precyzyjnie wycinany laserowo z estetycznego i wytrzymałego tworzywa jakim jest płyta HIPS. Nadruk wykonany jest nowoczesną technologią UV - wydruk jest bardzo wytrzymały na warunki atmosferyczne oraz bardzo estetyczny.

Zamów Swoją tabliczkę poprzez wybranie interesującego Cię wariantu.

Za pomocą KREATORA TABLICZEK możesz zamówić tę samą tabliczkę w dowolnym wymiarze, na odpowiadającym własnym standardom materiale, w dowolnej kolorystyce i z dowolną treścią, w takim celu wypełnij wszystkie konieczne w tym celu pola.

Tabliczki informacyjne dla basenów i kąpielisk

BA010
25,83 zł
Brutto
Wariant produktu

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Oszczędzasz
35 20% Do 180,81 zł
50 30% Do 387,45 zł
100 40% Do 1 033,20 zł
Ilość

 

Wszystkie transakcje internetowe realizowane są za pośrednictwem Przelewy24.pl. Certyfikowanej firmy, świadczącej najwyższej jakości usługi w swojej dziedzinie, której zaufało już miliony klientów.

 

Produkty wysyłane są w ciągu 5-7 dni roboczych. Czas dostawy produktów w zależności od wybranego przewoźnika do kilku (przeważnie 2) dni roboczych.

 

Zasady zwrotu opisane są w stopce w stronie "Zwroty i reklamacje".

Tabliczki wycinane przy pomocy precyzyjnego lasera. Nadruk wykonany w technologi druku UV - najnowocześniejsza technika druku, stosowana w przemyśle reklamowym. Zaletami druku UV jest wysoka estetyka wydruku nasycone kolory  oraz trwałość druku - jest on odporny na czynniki zewnętrzne takie jak promieniowanie ultrafioletowe (nie blaknie), wilgoć czy zmiany temperatur. Materiał z jakiego został wykonany produkt to płyta HIPS o grubości 1.5mm - materiał wykorzystywany między innymi do produkcji znaków, tablic informacyjnych, opakowań na żywność i wielu innych. Jest to bardzo popularny materiał w przemyśle, gdyż jest odporny na uderzenia czy warunki atmosferyczne, a do tego bardzo estetyczny, jego charakterystyczną cechą są gładkie, niepijące brudu krawędzie. 
Takie połączenie gwarantuje długi czas eksploatacji produktu!

Minimalna ilość zamówienia to już 1 sztuka! 

Termin realizacji zamówienia od 5 do 7 dni roboczych.

Przy większych zamówieniach termin realizacji ustalany indywidualnie.

W celu zamówienia produktu należy wybrać ilość sztuk oraz interesujący nas wariant.


Opis

Wymiar
210 x 77mm
Podłoże
HIPS 1.5mm
Grubość
1,5mm
Technika nadruku
Nadruk UV
Funkcja
Informacyjna

Specyficzne kody

Nie ma jeszcze opinii.

Powiązane produkty

16 innych produktów w tej samej kategorii: