zamów projekt

Tabliczki imienne

Tabliczki imienne

Grawerowane tabliczki imienne

Tabliczki imienne powinny znaleźć się na drzwiach gabinetów w szkołach, biurowcach, urzędach, czy też różnego rodzaju instytucjach. Dzięki takim tabliczkom zainteresowani petenci będą mogli bez problemów trafić do gabinetów, w których chcieli się znaleźć. Umożliwia to również bezproblemowe dotarcie na spotkania biznesowe lub też rozmowy kwalifikacyjne. Na tabliczkach imiennych może się znaleźć dowolny nadruk, wybrany oczywiście przez klienta. Nie musi to być samo imię i nazwisko, ale też np. zajmowane stanowisko, czy też zdobyty tytuł naukowy. Wszystko zależy od złożonego zamówienia. Tabliczki imienne TIR wykonywane są ze sklejki lub też z płytki PCV. Posiadają zróżnicowane wymiary, ostateczna decyzja zawsze należy do zamawiającego.

Tabliczki imienne TIR

Zapotrzebowanie na tabliczki imienne jest bardzo duże, ponieważ mają wszechstronne zastosowanie. Z ich pomocą można oznaczyć m.in. gabinet prezesa, dyrektora, czy też jakiegoś urzędnika i pracownika biurowego. Przeznaczenie tabliczek imiennych jest różnorakie, a ich atutem jest fakt, że można na nie nanieść dowolnie wybrany nadruk. Tabliczki imienne TIR mogą znaleźć zastosowanie również wśród kierowców ciężarówek, którzy chcą oznaczyć swoje auta i być rozpoznawalnymi na drodze. Tabliczki posiadają różnoraki styl, zawarte mogą być na nich różnorodne elementy graficzne, można je zamówić równie dobrze w jednolitej wersji. 

Tabliczki imienne do biura

Klienci mogą wybrać dla siebie tabliczki emaliowane, które będą doskonale zabezpieczone przed różnego rodzaju uszkodzeniami. Tym samym na drzwiach będą mogły być użytkowane przez bardzo długi czas, bez konieczności co kilkumiesięcznej wymiany. Dzięki tabliczkom imiennym w biurowcach nie będzie problemów z odnalezieniem odpowiednich gabinetów, co znacznie ułatwi życie wielu osobom, zwłaszcza tym nieco starszym, którzy mają problemy z orientacją w terenie. Materiały biurowe tego typu mają w sobie wiele zalet, ponieważ nikogo nie wprowadzą w błąd, a będą pełnić doskonałą funkcję informacyjną dla mniej zorientowanych w temacie osób. Istnieje wiele przypadków, w których ludzie trafiający do urzędów lub biurowców nie mogą trafić do osób, na których im w danym momencie zależy. Grawerowane tabliczki imienne to świetna propozycja dla pracowników biurowych i właścicieli mniejszych oraz większych firm. Z pewnością udanie spełnią swoje zadanie i sprawdzą się w większości pomieszczeń, w których będą zamontowane na drzwiach. Proces montażu nie powinien zająć zainteresowanym więcej niż kilka minut. Można sobie z tym poradzić bez pomocy fachowców.