zamów projekt

Drukarnia

Drukarnia

Praktycznie wszędzie można spotkać przeróżne gadżety z hasłami i grafiką reklamową np. danej firmy. Nasza drukarnia od lat z powodzeniem zajmuje się nanoszeniem wybranych grafik na przeróżne przedmioty. Usługi przez nas świadczone spotykają się z pozytywną opinią i zaufaniem ze strony wielu klientów. Realizujemy zlecenia zarówno osób indywidualnych jak i firm.

Oferujemy druk stacjonarny, a także usługi przez Internet

Wiele osób zastanawia się na jakich przedmiotach można umieścić swoją własną grafikę. Najczęściej spotykana jest odzież z reklamowymi nadrukami. Przede wszystkim mowa tutaj o koszulkach, czapkach czy spodniach, uszytych z różnych materiałów. Pracownicy i osoby związane z daną firmą czy instytucją mogą je zakładać w różnych sytuacjach i w ten sposób reklamować działalność przedsiębiorstwa. Nasza drukarnia proponuje także nanoszenie haseł i grafiki na torby. Jest to świetne rozwiązanie, nie tylko pozwala na reklamę, ale także jest niezwykle praktyczne. Wytrzymałe torby mogą się przydać w wielu sytuacjach. Można je wykorzystać podczas wykonywania zakupów, czy zabierać ze sobą do pracy. Kolejne przedmioty codziennego użytku, które można uatrakcyjnić nadrukiem to m.in. notesy, teczki, katalogi, koperty, kalendarze, wizytówki czy długopisy. Często tego typu gadżety dodaje się gratisowo do usług lub przedmiotów, które nabywają klienci. Rozdaje się je także jako materiały reklamowe, aby rozpowszechnić firmę na rynku. 

Ponadto nasza drukarnia oferuje szeroką gamę różnorodnych akcesoriów promocyjnych

Mogą państwo zamówić ulotki składane, które będą zawierały wszelkie, najbardziej istotne informacje dotyczące działalności państwa firmy, rodzaju świadczonych usług, promocji, możliwości współpracy itp. Popularne są także profesjonalne teczki ofertowe. Nasza firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom, nawet najbardziej wymagających klientów. Wysoka jakość nadruków oferowanych przez nas, jest możliwa do uzyskania dzięki zastosowaniu najbardziej profesjonalnych i zaawansowanych technologii oraz urządzeń. Specjaliści wybierają odpowiednią metodę wykonania, która pasuje do danego gadżetu oraz materiałów, z którego jest on wykonany. Dobrej jakości produkty, z hasłami i grafiką, nie tylko pozwalają na promocję marki oraz skuteczną reklamę. Przyczyniają się one także do budowania pozytywnego wizerunku marki, a także zdobywania sympatii oraz zaufania klientów. Warto zdecydować się na najlepszy druk stacjonarny, tworząc autorskie gadżety, takie jak ulotki składane, wizytówki oraz wiele innych.