Magnesy reklamowe to doskonałe narzędzie marketingowe. Magnesy z logotypem firmy i hasłem reklamowym na pewno przyciągnie uwagę potencjalnych klientów. 
Poza aspektem estetycznym są także funkcjonalne co daje gwarancję długotrwałej reklamy w domu klienta.

Oferowane przez nas magnesy są drukowane na folii magnetycznej. Nasze magnesy są wykonywane tylko na materiałach od sprawdzonych dostawców co gwarantuje długotrwały okres eksploatacji produktu.

Dostępne w wymiarach od 5x5cm do 60x100cm. W celu zamówienia magnesu o wymiarze innym niż dostępne na stronie prosimy o kontakt mailowy na kontakt@mark4u.pl .

Przedstawione zdjęcie to tylko pokaz technologii. Magnes może zawierać dowolny projekt graficzny.

Nadruk może zawierać dowolne logo i nazwę, motyw graficzny dopasowany do indywidualnych potrzeb klienta. Produkt wykonujemy zgodnie z załączonym w formularzu projekcie graficznym - jeśli potrzebujesz projektu możesz go zamówić korzystając z zakładki ZAMÓW PROJEKTOferujemy także możliwość zamówienia produktu wypełnionego treścią - w tym przypadku wystarczy uzupełnić pole Zawartość tekstowa, Uwagach do zamówienia można podać wartość kolorystyczną oraz nazwę czcionki w celu zamówienia naklejki na własnych warunkach. Polecamy użyć palety kolorów oraz wybrać czcionkę z dostępnych w KREATORZE TABLICZEK.

Naklejka reklamowa, prostokątna z laminatem dostępna pod tym linkiem. dopytać czy laminujemy

Szczegóły dotyczące przygotowania projektu dostępne w opisie poniżej.

Magnes reklamowy - z Twoim własnym nadrukiem

AE002
6,35 zł
Brutto
Wymiar

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Oszczędzasz
25 16.6% Do 0,83 zł
50 33.3% Do 3,33 zł
100 40% Do 8,00 zł
250 50% Do 25,00 zł
500 66.6% Do 66,60 zł
1000 80% Do 160,00 zł
Ilość

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 20.

Ten produkt nie wstępuje w tej ilości, proszę wybrać mniejszą ilość.
loader
Pole jest wymagane
Wgraj
Projekt graficzny
Dozwolone typy plików:

pdf,png,jpg,jpeg,cdr,psd,ai,tiff

Maksymalny rozmiar: 25 MB
Pole jest wymagane
Zawartość tekstowa

Produkt zostanie wykonany z wprowadzonym tutaj napisem, ale w niezmienionej formie.

Max długość: 32
Pole jest wymagane
Uwagi do zamówienia

Np. kolorystyka napisu (tylko wartości CMYK lub HEX)

€26.88 za sztukę
 

Wszystkie transakcje internetowe realizowane są za pośrednictwem Przelewy24.pl. Certyfikowanej firmy, świadczącej najwyższej jakości usługi w swojej dziedzinie, której zaufało już miliony klientów.

 

Produkty wysyłane są w ciągu 5-7 dni roboczych. Czas dostawy produktów w zależności od wybranego przewoźnika do kilku (przeważnie 2) dni roboczych.

 

Zasady zwrotu opisane są w stopce w stronie "Zwroty i reklamacje".

Magnes drukowany na folii magnetycznej o grubości 3mm - folia magnetyczna jest popularnym nośnikiem reklamy / informacji. Najczęściej jest wykorzystywana do tworzenia reklamy wizualnej na pojazdach służbowych, gadżetów reklamowych jak magnesów na lodówkę lub magnesy z informacjami do zamocowania na metalowych elementach (jak na zdjęciu poglądowym).
Wydruk w technologii ekosolwentowej zapewnia nasycone kolory oraz odporność na czynniki atmosferyczne.
Nadruk wykonany w technologi druku UV - najnowocześniejsza technika druku, stosowana w przemyśle reklamowym. Zaletami druku UV jest wysoka estetyka wydruku nasycone kolory  oraz trwałość druku - jest on odporny na czynniki zewnętrzne takie jak promieniowanie ultrafioletowe (nie blaknie), wilgoć czy zmiany temperatur.

Oferujemy możliwość laminacji produktu, który jeszcze bardziej wyłoży ich żywotność oraz zabezpieczy przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Naklejka reklamowa, prostokątna z laminatem dostępna pod tym linkiem.

Magnes reklamowy może zawierać dowolne logo i nazwę, projekt graficzny lub motyw dopasowany do potrzeb klienta. Nadruki realizujemy z załączonego w formularzu projektu graficznego lub wypełnionego formularza. Jeśli nie masz projektu możesz go zamówić korzystając z zakładki ZAMÓW PROJEKT - z rozwijanej listy wybierz Projekt naklejki reklamowej / informacyjnej.

Przed realizacją zamówienia przygotowujemy projekt i wyślemy go do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem, który pomoże opracować projekt oraz wybrać najlepszy w razie przesłania kilku.

Projekt należy przygotować według wytycznych:
- Akceptowalne pliki: .cdr, .ai, .psd, .tiff, .pdf, .jpeg, .png
- Paleta kolorów CMYK
- mapy bitowe minimum 100 dpi w skali 1:1
- czcionki przekształcone na krzywe
w razie wątpliwości zachęcamy do kontaktu!


Opis

Wymiar
Zdefiniowany przez klienta.
Kształt
Prostokąt
Podłoże
Folia magnetyczna o grubości 3mm
Uszlachetnienie
Laminat mat/błysk
Funkcja
Informacyjna

Specyficzne kody

Nie ma jeszcze opinii.

Powiązane produkty

4 innych produktów w tej samej kategorii: