Niebieska-fotoramka-okolicznościowa-z-tekstem-na-górze
Niebieska-fotoramka-okolicznościowa-z-tekstem-na-górze

Foto Ramki to hit instagramowego szaleństwa. Zapewnij rozrywkę gościom swojej imprezy — zintegrujcie się poprzez świetną zabawę! Wygląd ramki zależy tylko od Twojej wyobraźni — podsuwasz nam pomysł, a my go realizujemy. Ramki sprawdzą się na najbardziej szalonych eventach, bo wykonujemy je dla Ciebie z najlepszych materiałów.

Fotoramka Okolicznościowa

FR06
96,00 zł
Brutto
Rodzaj materiału
  • Płyta Kompozytowa
  • Viscom (stadur) 10 mm
  • Płyta piankowa Kapa 5 mm
Ilość

 

Wszystkie transakcje internetowe realizowane są za pośrednictwem Przelewy24.pl. Certyfikowanej firmy, świadczącej najwyższej jakości usługi w swojej dziedzinie, której zaufało już miliony klientów.

 

Produkty wysyłane są w ciągu 5-7 dni roboczych. Czas dostawy produktów w zależności od wybranego przewoźnika do kilku (przeważnie 2) dni roboczych.

 

Zasady zwrotu opisane są w stopce w stronie "Zwroty i reklamacje".

Płyta piankowa Kapa 5 mm jest zbudowana z umieszczonej wewnątrz pianki polistyrenowej oraz papierowej warstwy pokrywającej. Dzięki obustronnej okładzinie kartonowej jest ekonomiczna, lekka i sztywna. Dzięki temu stanowi ona doskonałą kombinację niewielkiej masy, stabilności i atrakcyjnego wyglądu. Wyróżnia się także łatwą obróbką ręczną. 

Płyty nie zawierają freonów, a ich wartość pH (7,5) sprawia, że spełniają one najwyższe standardy jakości. Dodatkowo produkt charakteryzuje się doskonałymi właściwościami przydatnymi w codziennym użytkowaniu: odpornością na parę wodną, wodoszczelnością i bezwonnością.

-----------------------------------------------------------------------

Viscom (stadur) 10 mm to lekka płyta piankowa, niezawierająca pcv i odporna na czynniki atmosferyczne, takie jak wilgoć czy zmienność temperatur. Mimo niskiej wagi (1,98 kg/m2) osiągnęliśmy najwyższą wytrzymałość oraz sztywność materiału połączoną z bardzo wysoką jakością druku.

------------------------------------------------------------------------------------------

      Płyta Kompozytowa to aluminiowe płyty składające się z dwóch okładzin o grubości 0,2mm oraz rdzenia polietylenowego. Płyta o wysokiej sztywności. Odporna na czynniki atmosferyczne. Płyta nie deformuje się ani nie ulega rozciąganiu. Posiada długą żywotność.


Opis

Wymiar
wysokość ramki: 100 cm szerokość ramki: 75 cm
Kształt
Prostokąt
Podłoże
Płyta piankowa Kapa 5 mm, Viscom (stadur), Płyta Kompozytowa Dibond
Uszlachetnienie
Laminat mat/błysk
Technika nadruku
Nadruk ekosolwentowy na naklejkach / Nadruk UV na płytach

Specyficzne kody

Nie ma jeszcze opinii.

Powiązane produkty

6 innych produktów w tej samej kategorii: