Czas realizacji zamówienia.

W przypadku płatności przelewem lub płatności online towar wysyłany jest od trzech do siedmiu dni roboczych po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie. Wyjątek stanowią produkty wykonywane na specjalne zamówienie klienta, które nie stanowią standardowej oferty (na przykład podświetlenie produktów lub użycie materiałów o niskiej dostępności w hurtowniach) lub te których nakład przekracza standardowe oferowane przez nas ilości. Przesyłki dostarczają firmy kurierskie - czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki oraz adresu odbiorcy. Zazwyczaj zajmuje to do 2 dni roboczych.

W przypadku płatności przelewem internetowym, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu.

Jeżeli wybrałeś odbiór zamówienia przez Paczkomaty InPost, przesyłka znajdzie się w wybranym przez ciebie Paczkomacie w przeciągu kilku (zazwyczaj do 5) dni roboczych od momentu nadania paczki.

Założenia ogólne.

  1. Zamówienia, które nie są zamówieniem indywidualnym, realizowane są zgodnie z podanym czasem realizacji, jeśli czas ten z pewnych przyczyn miałby się wydłużyć, klient zostanie o tym poinformowany.
  2. Zamówienia indywidualne, realizowane są po zatwierdzeniu przez klienta projektu, który zostaje wykonany z danych podanych przez klienta podczas składania zamówienia (wprowadzony tekst lub załączona grafika).
  3. W przypadku zamówienia indywidualnego, czas realizacji jest określany po zatwierdzeniu przez klienta projektu.
  4. Ostateczna kwota zamówienia to suma cen zakupionych towarów, oraz ewentualne koszty wysyłki, w przypadku kiedy towar jest odbierany w siedzibie firmy StudioK22 tj. Kaszów 22, 32-060 Liszki, ostateczna kwota zamówienia to wyłącznie suma cen zakupionych towarów.
  5. W przypadku jeśli zamówienie z pewnych przyczyn nie będzie możliwe do zrealizowania, klient zostanie o tym fakcie poinformowany telefonicznie lub mailowo.