Najczęstsze pytania naszych klientów.

1. Czy jest możliwość wyboru materiału na jakim zostanie wykonany dany produkt, jeśli znalazłem/am takowy dla siebie ale forma mi nie odpowiada?

Tak. Większość naszych produktów jesteśmy w stanie wykonać na dostosowanych do wymagań klienta materiałach.

2. Chciałbym zamówić produkt lecz nie potrafię stworzyć projektu. Co w takiej sytuacji?

Do każdego zamówienia możemy przydzielić grafika, który wykona dla Państwa produkt wg. wytycznych. Takowy produkt można zamówić za pomocą zakładki ZAMÓW PROJEKT na górze strony. Do produktów takich jak gadżety reklamowe udostępniamy grafika za darmo, gdy spełnione zostaną odpowiednie warunki zamówienia.

3. Jaki jest czas realizacji zamówienia?

Czasy realizacji dla gotowych produktów podane są podczas zamawiania. Natomiast każde indywidualne zamówienie może mieć inny czas realizacji w zależności od projektu klienta (patrz punkt 2).

4. Czy rejestracja w sklepie jest wymagana?

Rejestracja w sklepie nie jest wymagana aby móc dokonywać zakupów. Dane potrzebne do realizacji zamówienia podasz przy finalizowaniu zakupu.

5. Czy mogę osobiście odebrać zamówiony towar?

W naszym sklepie oferujemy możliwość osobistego odbioru towaru. Podczas wyboru tej opcji, klient nie płaci za wysyłkę oraz ma możliwość płatności gotówkowej.

6. Czy przy zakupie większej ilości produktów mogę liczyć na rabat?

Tak. W przypadku zamówień hurtowych oferujemy rabaty. Zamówienia hurtowe dla każdego produktu są różne, większość naszych produktów ma wprowadzoną opcję zamówień hurtowych i przydzieloną do niej cenę. Jeśli jednak produkt nie ma podanych cen przy większym nakładzie to można kontaktować się telefonicznie lub mailowo w celu konsultacji ceny.