Zwrot

 

Masz możlwiosć złożenia zwrotu 14 dni od momętu odebrania zamówienia.

 

1. Formularz zwrotu

Wypełnij formularz zwrotu dostępny pod tym linkiem i dołącz go do przesyłki. Dokument powinien zawierać następujące dane: imię i nazwisko, adres e-mail lub adres do korespondencji, nr telefonu, wskazanie numeru produktu i przyczyna reklamacji, data zakupu oraz wystąpienia wady.

 

2. Odesłanie produktu

Składając zwrot prosimy o odesłanie produktu wraz ze wszystkimi jego akcesoriami oraz kopią faktury zakupu.

 

3. Dane do wysyłki

Adresat:              Studio K22

Adres:                  ul.Kaszów  22,  32-060 Liszki

 

4. Przyjęcie zwrotu

O przyjęciu zwrotu produktu oraz procesie zwrotu zostaną Państwo poinformowani w wskazany w formularzu numer telefonu/adres e-mail.

 

5. Nadanie zwrotu

Forma przesyłki jest dowolna, może zostać zwrócona zarówno przez kuriera DPD oraz Poczte Polską, na koszt klienta.

 

6. Zwrot środków

Zwrot środków zostanie otrzymany poprzez przlew bankowy w okresie 14 dni otrzymania zwrotnego towaru i akceptacji zwrotu.

 

7. Zwrot towaru zakupionego przez internet.

Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta, czas na zwrot zakupionego przez internet towaru wynosi 14 dni kalendarzowych od czasu objęcia zamawianej rzeczy w posiadanie.

 Dotyczy to oferowanych przez nas gotowych produktów bez znaków markowych.

Prawo to nie przysługuje w sytuacji gdy zamówiony u nas produkt realizowany jest na specjalne zamówienie konsumenta. Zgodnie z :

Art. 38 Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów.

3) W której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

Śledź nas na Facebooku