Filtruj według

Podłoże

Podłoże

Uszlachetnienie

Uszlachetnienie

Technika nadruku

Technika nadruku

  • Przelewy

    Przelewy
Naklejki piktogramy
Naklejki piktogramy na zamówienie - Mark4u.pl

Naklejki piktogramy

Jest 10 produktów.

Pokazuje 1-10 of 10 produktów
Aktywne filtry

Piktogram Gaśnica - Naklejka lub Odblask

Naklejka drukowana na folii standardowej lub odblaskowej, rozmiary naklejki do wyboru powyżej.Naklejka GAŚNICA - jest piktogramem informującym o położeniu gaśnic przeciwpożarowych.Trwały nadruk eko-solwentowy w jakości 720dpi gwarantuje żywe kolory z dbałością o detale grafiki. Charakterystyka podłoży w opisie poniżej.

Cena 1,11 zł
Więcej
W magazynie

Nakaz Noszenia Ochrony Głowy - Naklejka lub Odblask

Naklejka drukowana na folii standardowej lub odblaskowej, rozmiary naklejki do wyboru powyżej.Naklejka Nakaz Noszenia Ochrony Głowy - jest piktogramem informującym o Nakazie Noszenia Ochrony Głowy.Trwały nadruk eko-solwentowy w jakości 720dpi gwarantuje żywe kolory z dbałością o detale grafiki. Charakterystyka podłoży w opisie poniżej.

Cena 1,38 zł
Więcej
W magazynie

Nakaz Noszenia Okularów Ochronnych - Naklejka lub Odblask

Naklejka drukowana na folii standardowej lub odblaskowej, rozmiary naklejki do wyboru powyżej.Naklejka Nakaz Noszenia Okularów Ochronnych - jest piktogramem informującym o Nakazie Noszenia Okularów Ochronnych.Trwały nadruk eko-solwentowy w jakości 720dpi gwarantuje żywe kolory z dbałością o detale grafiki. Charakterystyka podłoży w opisie poniżej.

Cena 1,38 zł
Więcej
W magazynie

Nakaz Noszenia Rękawic Ochronnych - Naklejka lub Odblask

Naklejka drukowana na folii standardowej lub odblaskowej, rozmiary naklejki do wyboru powyżej.Naklejka Nakaz Noszenia Rękawic Ochronnych - jest piktogramem informującym o Nakazie Noszenia Rękawic Ochronnych.Trwały nadruk eko-solwentowy w jakości 720dpi gwarantuje żywe kolory z dbałością o detale grafiki. Charakterystyka podłoży w opisie poniżej.

Cena 1,38 zł
Więcej
W magazynie

Obowiązek Stosowania Ochronników Słuchu - Naklejka lub Odblask

Naklejka drukowana na folii standardowej lub odblaskowej, rozmiary naklejki do wyboru powyżej.Naklejka Obowiązek Stosowania Ochronników Słuchu - jest piktogramem informującym o Obowiązku Stosowania Ochronników Słuchu.Trwały nadruk eko-solwentowy w jakości 720dpi gwarantuje żywe kolory z dbałością o detale grafiki. Charakterystyka podłoży w opisie poniżej.

Cena 1,38 zł
Więcej
W magazynie

Twój napis BHP - Naklejka lub Odblask z dowolnym tekstem

Naklejka drukowana na folii standardowej lub odblaskowej, rozmiary naklejki do wyboru powyżej.Twoja naklejka BHP -  Jest to tabliczka z dowolnym projektem lub napisem w kolorystyce BHPTrwały nadruk eko-solwentowy w jakości 720dpi gwarantuje żywe kolory z dbałością o detale grafiki. Charakterystyka podłoży w opisie poniżej.

Cena 12,18 zł
Więcej
W magazynie

Piktogram Wózek inwalidzki Osoby niepełnosprawne - Naklejka lub Odblask

Naklejka drukowana na folii standardowej lub odblaskowej, rozmiary naklejki do wyboru powyżej.Naklejka Piktogram Wózek inwalidzki Osoby niepełnosprawne - przydatna w pojazdach do przewozu osób lub do oznaczania miejsc postojowych dla osób niepełnosprawnych.Trwały nadruk eko-solwentowy w jakości 720dpi gwarantuje żywe kolory z dbałością o detale grafiki....

Cena 1,11 zł
Więcej
W magazynie

Piktogram UWAGA dzieci - Naklejka lub Odblask

Naklejka drukowana na folii standardowej lub odblaskowej, rozmiary naklejki do wyboru powyżej.Naklejka Piktogram UWAGA dzieci - zaleca wzmożoną ostrożność i uważność z powodu ruchu dzieci.Trwały nadruk eko-solwentowy w jakości 720dpi gwarantuje żywe kolory z dbałością o detale grafiki. Charakterystyka podłoży w opisie poniżej.

Cena 1,11 zł
Więcej
W magazynie

Piktogram UWAGA - Naklejka lub Odblask

Naklejka drukowana na folii standardowej lub odblaskowej, rozmiary naklejki do wyboru powyżej.Naklejka Piktogram UWAGA - jest piktogramem zalecającym zachowanie zwiększonej uważności.Trwały nadruk eko-solwentowy w jakości 720dpi gwarantuje żywe kolory z dbałością o detale grafiki. Charakterystyka podłoży w opisie poniżej.

Cena 1,38 zł
Więcej
W magazynie

Piktogram Miejsce Zbiórki - Naklejka lub Odblask

Naklejka drukowana na folii standardowej lub odblaskowej, rozmiary naklejki do wyboru powyżej.Naklejka Piktogram Miejsce Zbiórki - służy do oznakowania miejsc zbiórki do ewakuacji w razie zagrożenia.Trwały nadruk eko-solwentowy w jakości 720dpi gwarantuje żywe kolory z dbałością o detale grafiki. Charakterystyka podłoży w opisie poniżej.

Cena 1,11 zł
Więcej
W magazynie

Piktogramy na zamówienie

Istnieje wiele powodów, dla których możesz potrzebować niestandardowych piktogramów. Być może potrzebujesz specjalnego rozmiaru lub kształtu. Może chcesz mieć unikalny projekt lub kolorystykę. Niezależnie od przyczyny, niestandardowe naklejki z piktogramami mogą być świetnym sposobem na uzyskanie tego, czego potrzebujesz.

Przy zamawianiu niestandardowych naklejek należy pamiętać o kilku rzeczach. Najpierw zdecyduj, z jakiego materiału ma być wykonana Twoja naklejka oraz o jakim rozmiarze ma ona być. Po drugie wybierz odpowiedni kształt do swoich potrzeb. Po trzecie, wybierz projekt, który będzie się wyróżniał i zostanie zauważony.

Niestandardowe naklejki z piktogramami mogą być świetnym sposobem na promocję Twojej firmy lub produktu. Mogą być również wykorzystywane do informowania pracowników o np. nakazie noszenia kasków ochronnych.

Piktogramy ostrzegawcze

Większość ludzi widziała już piktogramy ostrzegawcze i wie, jak trzymać się z daleka od niebezpieczeństw, które reprezentują. Jednak wielu nie zna pochodzenia tych symboli ani tego, dlaczego są tak skuteczne.

Pierwszy piktogram ostrzegawczy został stworzony w 1877 roku przez Henry'ego Ballarda i był używany do ostrzegania robotników w kopalniach węgla o niebezpieczeństwach związanych z gazem metanowym. Od tego czasu symbole te były używane do przekazywania wszelkiego rodzaju ostrzeżeń, od trucizn i materiałów stanowiących zagrożenie biologiczne po wysokie napięcie, a nawet substancje radioaktywne.

Jedną z najważniejszych cech piktogramu ostrzegawczego jest to, że jest on powszechnie rozumiany. Bez względu na to, w jakim języku mówisz, symbol niebezpieczeństwa ostrzeże Cię, abyś trzymał się z daleka. Często są jaskrawo kolorowe i łatwe do zauważenia, co sprawia, że trudno je przeoczyć nawet w ruchliwym otoczeniu.

Śledź nas na Facebooku