• Przelewy

    Przelewy
Tabliczki z tekstem T
Tabliczki z tekstem T

Tabliczki z tekstem T

Jest 8 produktów.

Pokazuje 1-8 of 8 produktów
Aktywne filtry

Odnośnik: ZDT1

Znak T-1 Tabliczka wskazująca odległość - Tabliczka - Druk UV na płycie

Tabliczka z bezpośrednim nadrukiem UV na płycie HIPS, PCV lub kompozytowej, rozmiary tabliczki do wyboru powyżej.Tabliczka wskazująca odległość znaku ostrzegawczego od miejsca niebezpiecznego - Umieszczona pod znakiem ostrzegawczym tabliczka T-1 wskazuje odległość znaku od miejsca niebezpiecznego.Charakterystyka podłoży w opisie poniżej.

Cena 86,10 zł
Więcej
W magazynie

Odnośnik: ZDT25b

Znak T-25b Tabliczka wskazująca kontynuację zakazu postoju lub zatrzymywania - Tabliczka - Druk UV na płycie

Tabliczka z bezpośrednim nadrukiem UV na płycie HIPS, PCV lub kompozytowej, rozmiary tabliczki do wyboru powyżej.Znak T-25b Tabliczka wskazująca kontynuację zakazu postoju lub zatrzymywania - wskazuje kontynuację zakazu wyrażonego znakiem.Charakterystyka podłoży w opisie poniżej.

Cena 86,10 zł
Więcej
W magazynie

Odnośnik: ZDT1

Znak T-3 Koniec - Tabliczka - Druk UV na płycie

Tabliczka z bezpośrednim nadrukiem UV na płycie HIPS, PCV lub kompozytowej, rozmiary tabliczki do wyboru powyżej.Znak T-3 - Tabliczka wskazująca koniec odcinka, na którym powtarza się lub występuje niebezpieczeństwo. Charakterystyka podłoży w opisie poniżej.

Cena 86,10 zł
Więcej
W magazynie

Odnośnik: ZDTPiesi

Znak T Piesi - Tabliczka - Druk UV na płycie

Tabliczka z bezpośrednim nadrukiem UV na płycie HIPS, PCV lub kompozytowej, rozmiary tabliczki do wyboru powyżej. Tabliczka informująca o obecności pieszych - umieszczona pod znakiem ostrzegawczym wskazuje możliwość znajdowania się w obrębie krawędzi jezdni lub na poboczu pieszych użytkowników drogi. Charakterystyka podłoży w opisie poniżej.

Cena 86,10 zł
Więcej
W magazynie

Odnośnik: ZDT26

Znak T-26 Tabliczka wskazująca, że zakaz postoju lub zatrzymywania dotyczy strony placu - Tabliczka - Druk UV na płycie

Tabliczka z bezpośrednim nadrukiem UV na płycie HIPS, PCV lub kompozytowej, rozmiary tabliczki do wyboru powyżej.Znak T-26 Tabliczka wskazująca, że zakaz postoju lub zatrzymywania dotyczy strony placu - Znak B-35, B-36, B-37 lub B-38 wraz z tabliczką T-26, umieszczony na placu równolegle do krawędzi jezdni, oznacza, że zakaz wyrażony tym znakiem dotyczy...

Cena 86,10 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku