Blog - dowiedz się więcej

Folia magnetyczna z nadrukiem – idealne rozwiązanie do wielu zastosowań

Folia magnetyczna z nadrukiem to wszechstronny materiał, który może być wykorzystywany do różnych celów. Jest to folia magnetyczna pokryta warstwą PCV, na której można nadrukować dowolny wzór lub tekst w niemal każdym rozmiarze i kształcie. Trwały nadruk ecosolwentowy gwarantuje intensywne kolory oraz trwały nadruk.

Znak ZAKAZ PARKOWANIA - jakie konsekwencje, czy należy go przestrzegać?

W Polsce za niestosowanie się do znaku zakazu parkowania grożą różne kary, w zależności od rodzaju znaku i miejsca, w którym zaparkowano pojazd.

Oznakowanie kąpielisk - co należy wiedzieć?

Kąpieliska to miejsca, które wymagają specjalnych znaków informacyjnych dla korzystających z nich ludzi. Brak informacji może skutkować wysokimi karami dla właścicieli lub osób odpowiedzialnych za nie.

Czym się różni folia monomeryczna od folii polimerowej?

Folia folii nierówna - poznaj najważniejsze różnice tych dwóch najpopularniejszych rodzajów folii używanych do druku.

Tabliczki ze stali nierdzewnej

Czy tabliczka ze stali nierdzewnej to najlepszy wybór do oznaczenia budynków lub pomieszczeń?

Czy znaki muszą być odblaskowe

Wielu naszych klientów pyta, czy znaki drogowe muszą być odblaskowe, chcielibyśmy odpowiedzieć na to pytanie i rozwiać wątpliwości.

Tabliczki PCV wady i zalety

Czy zakup zadrukowanej tabliczki z PCV to dobry wybór? PCV ma wiele zalet i nadaje się idealnie do bardzo wielu zastosowań ma też niestety swoje wady o których warto wiedzieć.

Jak powstają tabliczki z PCV

PCV jest bardzo popularnym materiałem wykorzystywanym w do produkcji naszych tabliczek. Trwały nadruk UV w połączeniu z tym materiałem gwarantują estetyczny produkt końcowy.

Druk ecosolwentowy - co to jest i na jakich materiałach można drukować?

Nowoczesna metoda druku na wielu materiałach - technologia druku z małej drukarki biurkowej wykorzystana w przemysłowej maszynie plująca nowoczesnym atramentem.

Naklejki samoprzylepne - foliowe czy papierowe?

Czy warto zainwestować niewiele więcej i mieć jakościowe wlepy wykonane z trwałego materiału czy też może zaoszczędzić i zainwestować w papier?

Śledź nas na Facebooku