Filtruj według

Podłoże

Podłoże

Uszlachetnienie

Uszlachetnienie

Technika nadruku

Technika nadruku

  • Przelewy

    Przelewy
Naklejki znaków ewakuacyjnych
Naklejki znaków ewakuacyjnych wyjścia - Mark4u.pl

Naklejki znaków ewakuacyjnych

Jest 14 produktów.

Pokazuje 1-14 of 14 produktów
Aktywne filtry

Wyjście Exit - Naklejka lub Odblask

Naklejka drukowana na folii standardowej lub odblaskowej, rozmiary naklejki do wyboru powyżej.Naklejka WYJŚCIE EXIT - informuje o istnieniu wyjścia ewakuacyjnego.Trwały nadruk eko-solwentowy w jakości 720dpi gwarantuje żywe kolory z dbałością o detale grafiki. Charakterystyka podłoży w opisie poniżej.

Cena 12,18 zł
Więcej
W magazynie

Wyjście Ewakuacyjne - Naklejka lub Odblask

Naklejka drukowana na folii standardowej lub odblaskowej, rozmiary naklejki do wyboru powyżej.Naklejka Wyjście Ewakuacyjne - informuje o istnieniu wyjścia ewakuacyjnego.Trwały nadruk eko-solwentowy w jakości 720dpi gwarantuje żywe kolory z dbałością o detale grafiki. Charakterystyka podłoży w opisie poniżej.

Cena 12,18 zł
Więcej
W magazynie

Wyjście - Naklejka lub Odblask

Naklejka drukowana na folii standardowej lub odblaskowej, rozmiary naklejki do wyboru powyżej.Naklejka Wyjście - informuje o istnieniu wyjścia ewakuacyjnego.Trwały nadruk eko-solwentowy w jakości 720dpi gwarantuje żywe kolory z dbałością o detale grafiki. Charakterystyka podłoży w opisie poniżej.

Cena 12,18 zł
Więcej
W magazynie

Wejscie Entrance - Naklejka lub Odblask

Naklejka drukowana na folii standardowej lub odblaskowej, rozmiary naklejki do wyboru powyżej.Naklejka Wejscie Entrance - informuje o istnieniu wejścia ewakuacyjnego.Trwały nadruk eko-solwentowy w jakości 720dpi gwarantuje żywe kolory z dbałością o detale grafiki. Charakterystyka podłoży w opisie poniżej.

Cena 12,18 zł
Więcej
W magazynie

WC - Damsko, Męska - Naklejka lub Odblask

Naklejka drukowana na folii standardowej lub odblaskowej, rozmiary naklejki do wyboru powyżej.Naklejka WC - Damsko, Męska - informuje o istnieniu Toalety - Damsko, Męskiej.Trwały nadruk eko-solwentowy w jakości 720dpi gwarantuje żywe kolory z dbałością o detale grafiki. Charakterystyka podłoży w opisie poniżej.

Cena 12,18 zł
Więcej
W magazynie

WC na górze w prawo - Naklejka lub Odblask

Naklejka drukowana na folii standardowej lub odblaskowej, rozmiary naklejki do wyboru powyżej.Naklejka WC na górze w prawo - informuje o istnieniu Toalety na górze po prawej stronie.Trwały nadruk eko-solwentowy w jakości 720dpi gwarantuje żywe kolory z dbałością o detale grafiki. Charakterystyka podłoży w opisie poniżej.

Cena 12,18 zł
Więcej
W magazynie

WC na górze w lewo - Naklejka lub Odblask

Naklejka drukowana na folii standardowej lub odblaskowej, rozmiary naklejki do wyboru powyżej.Naklejka WC na górze w lewo - informuje o istnieniu Toalety na górze po lewej stronie.Trwały nadruk eko-solwentowy w jakości 720dpi gwarantuje żywe kolory z dbałością o detale grafiki. Charakterystyka podłoży w opisie poniżej.

Cena 12,18 zł
Więcej
W magazynie

WC na dole w lewo - Naklejka lub Odblask

Naklejka drukowana na folii standardowej lub odblaskowej, rozmiary naklejki do wyboru powyżej.Naklejka WC na dole w lewo - informuje o istnieniu Toalety na dole po lewej stronie.Trwały nadruk eko-solwentowy w jakości 720dpi gwarantuje żywe kolory z dbałością o detale grafiki. Charakterystyka podłoży w opisie poniżej.

Cena 12,18 zł
Więcej
W magazynie

WC na dole w prawo - Naklejka lub Odblask

Naklejka drukowana na folii standardowej lub odblaskowej, rozmiary naklejki do wyboru powyżej.Naklejka WC na dole w prawo - informuje o istnieniu Toalety na dole po prawej stronie.Trwały nadruk eko-solwentowy w jakości 720dpi gwarantuje żywe kolory z dbałością o detale grafiki. Charakterystyka podłoży w opisie poniżej.

Cena 12,18 zł
Więcej
W magazynie

Wyjście Ewakuacyjne - Naklejka lub Odblask

Naklejka drukowana na folii standardowej lub odblaskowej, rozmiary naklejki do wyboru powyżej.Naklejka Wyjście Ewakuacyjne - informuje o istnieniu Wyjście Ewakuacyjnego.Trwały nadruk eko-solwentowy w jakości 720dpi gwarantuje żywe kolory z dbałością o detale grafiki. Charakterystyka podłoży w opisie poniżej.

Cena 12,18 zł
Więcej
W magazynie

Wyjście Exit - Naklejka lub Odblask

Naklejka drukowana na folii standardowej lub odblaskowej, rozmiary naklejki do wyboru powyżej.Naklejka Wyjście Exit - informuje o istnieniu Wyjście Exit.Trwały nadruk eko-solwentowy w jakości 720dpi gwarantuje żywe kolory z dbałością o detale grafiki. Charakterystyka podłoży w opisie poniżej.

Cena 12,18 zł
Więcej
W magazynie

Wyjście - Naklejka lub Odblask

Naklejka drukowana na folii standardowej lub odblaskowej, rozmiary naklejki do wyboru powyżej.Naklejka Wyjście - informuje o istnieniu Wyjście.Trwały nadruk eko-solwentowy w jakości 720dpi gwarantuje żywe kolory z dbałością o detale grafiki. Charakterystyka podłoży w opisie poniżej.

Cena 12,18 zł
Więcej
W magazynie

Twój napis BHP - Naklejka lub Odblask z dowolnym tekstem

Naklejka drukowana na folii standardowej lub odblaskowej, rozmiary naklejki do wyboru powyżej.Twoja naklejka BHP -  Jest to tabliczka z dowolnym projektem lub napisem w kolorystyce BHPTrwały nadruk eko-solwentowy w jakości 720dpi gwarantuje żywe kolory z dbałością o detale grafiki. Charakterystyka podłoży w opisie poniżej.

Cena 12,18 zł
Więcej
W magazynie

Ewakuacja pożar - Naklejka lub Odblask

Naklejka drukowana na folii standardowej lub odblaskowej, rozmiary naklejki do wyboru powyżej.Naklejka Droga ewakuacji w razie pożaru.Trwały nadruk eko-solwentowy w jakości 720dpi gwarantuje żywe kolory z dbałością o detale grafiki. Charakterystyka podłoży w opisie poniżej.

Cena 12,18 zł
Więcej
W magazynie

Naklejki znaków ewakuacyjnych

Niewiele jest rzeczy bardziej frustrujących niż niemożność znalezienia drogi ewakuacyjnej w sytuacji awaryjnej. Niezależnie od tego, czy jest to pożar, tornado czy tsunami, naklejki ze znakami ewakuacyjnymi pomogą Ci szybko i bezpiecznie się wydostać. Oto, co musisz wiedzieć o tych potencjalnie ratujących życie narzędziach.

Większość naklejek ze znakami ewakuacyjnymi jest wykonana z wytrzymałego winylu, który jest odporny na trudne warunki pogodowe. Zwykle są też jaskrawo kolorowe, więc łatwo je zobaczyć, nawet przy słabym oświetleniu. Wiele z tych naklejek świeci również w ciemności, dzięki czemu są jeszcze łatwiejsze do wykrycia w sytuacji awaryjnej. Co najważniejsze, te naklejki są stosunkowo niedrogie - nie czekaj więc, aż będzie za późno.

Gdzie umieszczać znaki ewakuacyjne?

W sytuacji awaryjnej liczy się każda sekunda. Być może masz plan ewakuacji z domu lub biura, ale czy wiesz, gdzie umieścić znaki ewakuacyjne?

Znaki ewakuacyjne można umieścić w trzech głównych miejscach: przy wejściu do budynku, na wszystkich kondygnacjach oraz w pobliżu wyjść.

Przy wejściu do budynku umieść znak ewakuacyjny widoczny zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz budynku. Jeśli to możliwe, spraw, aby znak był jasny i łatwy do odczytania z dużej odległości.

Na wszystkich piętrach umieść znak ewakuacyjny w pobliżu każdej klatki schodowej. Ponownie upewnij się, że znak jest widoczny zarówno od wewnątrz, jak i od zewnątrz klatki schodowej.

W pobliżu wszystkich wyjść umieść znak ewakuacyjny, który wyraźnie wskazuje, w którą stronę jest wyjście.

Dlaczego warto zamówić naklejki znaków ewakuacyjnych?

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, nie ma czegoś takiego jak zbytnie przygotowanie. Dlatego zamówienie naklejek ze znakami ewakuacyjnymi jest zawsze dobrym pomysłem – nigdy nie wiadomo, kiedy może się zdarzyć awaria. Oto trzy powody, dla których warto zainwestować w naklejki ze znakami ewakuacyjnymi:

1. Pomagają zachować porządek w nagłych wypadkach.

2. Pomagają ratownikom szybko i łatwo znaleźć Twój budynek.

3. Mogą pomóc ratować życie w przypadku pożaru lub innej katastrofy.

Więc nie czekaj, aż będzie za późno - zamów naklejki ze znakami ewakuacyjnymi już dziś i bądź przygotowany na wszystko!

Śledź nas na Facebooku