Ciekawostki

Ciekawostki
Tutaj dowiesz się więcej o naszych produktach

Druk UV - wszystko co powinieneś o nim wiedzieć

Folia magnetyczna z nadrukiem – idealne rozwiązanie do wielu zastosowań

Folia magnetyczna z nadrukiem to wszechstronny materiał, który może być wykorzystywany do różnych celów. Jest to folia magnetyczna pokryta warstwą PCV, na której można nadrukować dowolny wzór lub tekst w niemal każdym rozmiarze i kształcie. Trwały nadruk ecosolwentowy gwarantuje intensywne kolory oraz trwały nadruk.

Znak ZAKAZ PARKOWANIA - jakie konsekwencje, czy należy go przestrzegać?

W Polsce za niestosowanie się do znaku zakazu parkowania grożą różne kary, w zależności od rodzaju znaku i miejsca, w którym zaparkowano pojazd.

Oznakowanie kąpielisk - co należy wiedzieć?

Kąpieliska to miejsca, które wymagają specjalnych znaków informacyjnych dla korzystających z nich ludzi. Brak informacji może skutkować wysokimi karami dla właścicieli lub osób odpowiedzialnych za nie.

Tabliczki PCV wady i zalety

Czy zakup zadrukowanej tabliczki z PCV to dobry wybór? PCV ma wiele zalet i nadaje się idealnie do bardzo wielu zastosowań ma też niestety swoje wady o których warto wiedzieć.

Jak powstają tabliczki z PCV

PCV jest bardzo popularnym materiałem wykorzystywanym w do produkcji naszych tabliczek. Trwały nadruk UV w połączeniu z tym materiałem gwarantują estetyczny produkt końcowy.

Druk ecosolwentowy - co to jest i na jakich materiałach można drukować?

Nowoczesna metoda druku na wielu materiałach - technologia druku z małej drukarki biurkowej wykorzystana w przemysłowej maszynie plująca nowoczesnym atramentem.

Naklejki samoprzylepne - foliowe czy papierowe?

Czy warto zainwestować niewiele więcej i mieć jakościowe wlepy wykonane z trwałego materiału czy też może zaoszczędzić i zainwestować w papier?

Czym jest druk UV?

Druk UV to metoda druku cyfrowego, w której tusze utwardzane są za pomocą promieniowania ultrafioletowego. Metoda ta jest wykorzystywana do drukowania na szerokiej gamie materiałów, w tym na płytach.

Naklejki samoprzylepne jak powstają

Poznaj jak powstają Twoje naklejki samoprzylepne drukowane w naszej firmie.

Śledź nas na Facebooku