Filtruj według

Podłoże

Podłoże

Uszlachetnienie

Uszlachetnienie

Technika nadruku

Technika nadruku

  • Przelewy

    Przelewy
Naklejki na budowę
Naklejki budowlane na ścianę i maszyny - Mark4u.pl

Naklejki na budowę

Jest 10 produktów.

Pokazuje 1-10 of 10 produktów
Aktywne filtry

Uwaga Teren Budowy - Naklejka lub Odblask

Naklejka drukowana na folii standardowej lub odblaskowej, rozmiary naklejki do wyboru powyżej.Naklejka UWAGA TEREN BUDOWY - informuje przebywaniu na terenie budowy.Trwały nadruk eko-solwentowy w jakości 720dpi gwarantuje żywe kolory z dbałością o detale grafiki. Charakterystyka podłoży w opisie poniżej.

Cena 12,73 zł
Więcej
W magazynie

Wjazd na Teren Budowy - Naklejka lub Odblask

Naklejka drukowana na folii standardowej lub odblaskowej, rozmiary naklejki do wyboru powyżej.Naklejka Wjazd na Teren Budowy - informuje o Wjeździe na teren budowy.Trwały nadruk eko-solwentowy w jakości 720dpi gwarantuje żywe kolory z dbałością o detale grafiki. Charakterystyka podłoży w opisie poniżej.

Cena 12,73 zł
Więcej
W magazynie

Wjazd na Teren Rozbiórki - Naklejka lub Odblask

Naklejka drukowana na folii standardowej lub odblaskowej, rozmiary naklejki do wyboru powyżej.Naklejka Wjazd na Teren Rozbiórki - informuje o Wjeździe na teren rozbiórki.Trwały nadruk eko-solwentowy w jakości 720dpi gwarantuje żywe kolory z dbałością o detale grafiki. Charakterystyka podłoży w opisie poniżej.

Cena 12,73 zł
Więcej
W magazynie

Teren Rozbiórki - Naklejka lub Odblask

Naklejka drukowana na folii standardowej lub odblaskowej, rozmiary naklejki do wyboru powyżej.Naklejka Teren Rozbiórki - informuje o Terenie rozbiórki.Trwały nadruk eko-solwentowy w jakości 720dpi gwarantuje żywe kolory z dbałością o detale grafiki. Charakterystyka podłoży w opisie poniżej.

Cena 12,73 zł
Więcej
W magazynie

Prace na Rusztowaniu - Naklejka lub Odblask

Naklejka drukowana na folii standardowej lub odblaskowej, rozmiary naklejki do wyboru powyżej.Naklejka Prace na Rusztowaniu - informuje o Pracach na rusztowaniu.Trwały nadruk eko-solwentowy w jakości 720dpi gwarantuje żywe kolory z dbałością o detale grafiki. Charakterystyka podłoży w opisie poniżej.

Cena 12,73 zł
Więcej
W magazynie

Roboty Drogowe - Naklejka lub Odblask

Naklejka drukowana na folii standardowej lub odblaskowej, rozmiary naklejki do wyboru powyżej.Naklejka Roboty Drogowe - informuje o Robotach Drogowych.Trwały nadruk eko-solwentowy w jakości 720dpi gwarantuje żywe kolory z dbałością o detale grafiki. Charakterystyka podłoży w opisie poniżej.

Cena 12,73 zł
Więcej
W magazynie

Głębokie Wykopy - Naklejka lub Odblask

Naklejka drukowana na folii standardowej lub odblaskowej, rozmiary naklejki do wyboru powyżej.Naklejka Głębokie Wykopy - informuje o Głębokich Wykopach.Trwały nadruk eko-solwentowy w jakości 720dpi gwarantuje żywe kolory z dbałością o detale grafiki. Charakterystyka podłoży w opisie poniżej.

Cena 12,73 zł
Więcej
W magazynie

Twój napis BHP - Naklejka lub Odblask z dowolnym tekstem

Naklejka drukowana na folii standardowej lub odblaskowej, rozmiary naklejki do wyboru powyżej.Twoja naklejka BHP -  Jest to tabliczka z dowolnym projektem lub napisem w kolorystyce BHPTrwały nadruk eko-solwentowy w jakości 720dpi gwarantuje żywe kolory z dbałością o detale grafiki. Charakterystyka podłoży w opisie poniżej.

Cena 12,18 zł
Więcej
W magazynie

Uwaga! Obiekt Monitorowany - Naklejka lub Odblask

Naklejka drukowana na folii standardowej lub odblaskowej, rozmiary naklejki do wyboru powyżej.Naklejka Uwaga ! Obiekt Monitorowany - Jest to naklejka informująca o monitoringu na danym obiekcie.Trwały nadruk eko-solwentowy w jakości 720dpi gwarantuje żywe kolory z dbałością o detale grafiki. Charakterystyka podłoży w opisie poniżej.

Cena 12,73 zł
Więcej
W magazynie

Obiekt Monitorowany Całodobowo - Naklejka lub Odblask

Naklejka drukowana na folii standardowej lub odblaskowej, rozmiary naklejki do wyboru powyżej.Naklejka Obiekt Monitorowany Całodobowo -  Jest to naklejka informacyjna, o Obiekt Monitorowany Całodobowo przez monitoring wizyjny.Trwały nadruk eko-solwentowy w jakości 720dpi gwarantuje żywe kolory z dbałością o detale grafiki. Charakterystyka podłoży w opisie...

Cena 12,18 zł
Więcej
W magazynie

Naklejki budowlane

Naklejki na budowę to nieodłączny element każdego większego placu budowy. Służą one do oznaczania maszyn, ścian itp.  Dzięki naklejkom można szybko i łatwo odnaleźć potrzebny materiał, uniknąć komplikacji związanych z nieuprawnionym wejściem na teren budowy. Generalnie służą jako znaki ostrzegawcze, które promują bezpieczeństwo w miejscu pracy.

Naklejki na teren budowy i maszyny

Naklejki na maszyny to doskonały sposób na profesjonalny wygląd Twojego sprzętu. Mogą również pomóc w utrzymaniu porządku i promowaniu bezpieczeństwa w miejscu pracy. Dostępnych jest wiele różnych rodzajów naklejek budowlanych, więc możesz znaleźć idealne dla swoich potrzeb. Oto kilka rzeczy, o których należy pamiętać przy wyborze naklejek budowlanych na swoje maszyny.

Najpierw zastanów się, na jakim typie maszyny będziesz ich używać. Naklejki budowlane są dostępne w różnych rozmiarach, więc upewnij się, że dobierzesz odpowiedni rozmiar do swojej maszyny. Po drugie, zastanów się, jaki komunikat chcesz przekazać naklejką budowlaną. Chcesz promować bezpieczeństwo w miejscu pracy? A może po prostu chcesz, aby Twój sprzęt wyglądał bardziej profesjonalnie? Po trzecie, wybierz naklejkę budowlaną, która jest trwała i odporna na warunki atmosferyczne.

Naklejki ostrzegawcze na terenie budowy

Pracownicy budowlani są narażeni na wysokie ryzyko obrażeń w pracy. Aby ostrzec ich przed niebezpieczeństwem, na jakie napotykają, na wielu placach budowy umieszcza się naklejki ostrzegawcze w strategicznych miejscach.

Te naklejki służą jako przypomnienie, aby zachować ostrożność i podjąć środki ostrożności podczas obchodzenia potencjalnych zagrożeń. Mogą być również pomocnym narzędziem w szkoleniu nowych pracowników w zakresie niebezpieczeństw, jakie mogą napotkać w pracy.

Chociaż naklejki ostrzegawcze nie są niezawodne, mogą pomóc w stworzeniu bezpieczniejszego środowiska pracy i pomóc chronić pracowników przed obrażeniami, których można uniknąć.

Śledź nas na Facebooku